ראשון לציון: נער הותקף לאחר פעולה בצופים

נער בן 16 מראשון לציון הותקף אמש, על פי החשד, בידי חבריו לתנועת הצופים. ארבעה צעירים בני גילו חשודים שהתנפלו עליו לאחר הפעולה, בעטו בו, קשרו אותו לעץ והותירו אותו לבדו. הנער התלונן במשטרה, שעצרה בינתיים שני חשודים במעשה

הותקף לאחר פעולה בצופים. ארכיון (חדשות 2)

ארבעה חניכים בתנועת הצופים בראשון לציון, בני 16, חשודים כי השתמשו בכישורי המחנאות שלהם למטרות פוגעניות במיוחד: הצעירים חשודים כי אמש, לאחר פעולה בתנועה, הם תקפו נער בן גילם, הכו אותו, קשרו אותו לעץ והותירו אותו לבדו.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה הנער שהותקף וחבריו לתנועת הנוער הסתכסכו מסיבה לא ברורה. הצעירים החליטו, כך על פי החשד, להתנקם בו בזמן שהיה לבדו. הם התנפלו עליו, לקחו אותו למבנה סמוך ובעטו בו נמרצות.

אחר כך קשרו הנערים את חברם לתנועה לעץ בעזרת חבל ושפשפו את ידיו בנייר זכוכית. לאחר שסיימו את זממם נמלטו הנערים מהמקום והשאירו אותו קשור לעץ, כשהוא נמצא לבדו בחושך ללא יכולת להשתחרר.

צפויים מעצרים נוספים

רק במזל, נער שעבר במקום מעט מאוחר יותר, ראה את הנער המסכן כבול לעץ, והוא חילץ אותו מן החבלים. הנער חזר לביתו וכשהוא מלווה בהוריו פנה לתחנת המשטרה והתלונן נגד החשודים במעשה. למרבה המזל, הוא לא נפגע ולא נזקק לטיפול רפואי.

שוטרי מחלק הנוער במשטרת ראשון לציון עצרו היום שני חשודים במעשה. הצעירים נלקחו לחקירה ואחד מהם הודה במעשים המיוחסים לו. מהמשטרה נמסר כי צפויים להיערך מעצרים נוספים בפרשה.