בתוך שבוע: פדופיל שני נלכד בפ"ת

צעיר בן 24 נעצר אמש בחשד לביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בנערים בפתח תקווה. זאת, זמן קצר לאחר שסיים לרצות עבודות שירות בגין עבירות מין דומות. על פי החשד, הצעיר ביקש מהנערים לגעת בגופם במקומות מוצנעים והציע להם 200 שקלים בתמורה. היום הוא יובא להארכת מעצרו. רק לפני שבוע נלכד פדופיל אחר שתקף ילדים בפ"ת

תקף ילדים בפתח תקווה. אילוסטרציה (חדשות 2)

ההורים בפתח תקווה מודאגים: שבוע לאחר מעצרו של חשוד בפדופיליה בעיר, המשטרה עצרה אמש את תושב העיר בן 24, בחשד שביצע מעשים מגונים בשני נערים בני 13 ו-15 בחדרי מדרגות בעיר. על פי החשד, הצעיר הציע לנערים כסף בתמורה למעשים.

לאחר מעצרו, התברר כי החשוד כבר הורשע בעבר בעבירות דומות ולפני זמן לא רב הוא סיים לרצות עבודות שירות בגין הרשעתו בעבירות מין קודמות. החקירה נפתחה לפני כמה ימים בעקבות תלונה של נער בן 14.5 שהגיע לתחנת המשטרה עם אמו כדי להתלונן על שכנו. לדבריו, השכן לקח אותו לחדר מדרגות באזור מגוריו, ושם הציע לו מאות שקלים על מנת שיבצע מעשה מגונה בעצמו.

בתלונתו מסר הקטין שם של נער אחר, בן 13.5, גם הוא תושב פתח תקווה ושגם לו, כך על פי החשד, שילם הפדופיל על מנת שיבצע מעשה מגונה בעצמו. רב פקד אלי סופר, ראש משרד חקירות ומודיעין של משטרת פתח תקווה, סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בעבריין מין מוכר וכי הוא נמנע מלהגיב בשלב זה ושומר על זכות השתיקה".

במשטרה חוששים כי ישנם קורבנות נוספים, ומבקשים מהציבור לדווח במקרה שבאו במגע עם החשוד. כאמור, החשוד נעצר והיום הוא יובא לבית משפט השלום בפתח תקווה לצורך הארכת מעצרו.

מקרה שני של פדופיליה בפתח תקווה בתוך שבוע

לפני כשבוע נתפס תושב העיר בן 21 בתום חקירה מורכבת של המשטרה, בחשד שביצע שורה של עבירות מין בילדים בגילאים 8-12. החקירה נפתחה בעקבות תלונות של הורים בעיר שהתקבלו בשנה האחרונה, על צעיר שתקף את ילדיהם וביצע בהם מעשי סדום ומעשים מגונים.

מעדויות הילדים עולה שהחשוד נהג לפגוש את הילדים באקראי ברחוב ולקחת אותם לפינות מבודדות, שם היה מאיים עליהם ומבצע בהם את זממו. על פי החשד, הצעיר לא השתמש בנשק, אך איים על הילדים שיפגע בהם כנקמה. מספר ילדים סיפרו שהחשוד אמר להם: "אבא שלך עשה לי את זה, עכשיו אני אעשה את זה לך" - אמירה שאין לה כל בסיס במציאות, כיוון שהחשוד לא הכיר כלל את קורבנותיו.

לאחר מעצרו, ניסה הצעיר לפנות אל ההיגיון של חוקריו. הוא לא הודה ישירות במעשה, אלא אמר: "אם עשיתי את זה, אני חולה ואני זקוק לטיפול". הצעיר, המוכר למשטרה מתחום עבירות הסמים, הוסיף בחקירה: "אם עשיתי את זה, עשיתי זאת תוך כדי 'סטלה'", כשהוא מתכוון למצב של ערפול חושים כתוצאה משתיית אלכוהול או מצריכת סמים.

הילד בן ה-10 שהותקף על ידי פדופיל משחזר

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק