מבוכה במשטרה: חוקר בכיר חשוד בגניבה מנחקר

חוקר בכיר מתחנת משטרת זבולון חשוד כי גנב מכשיר טלפון סלולרי מנחקר, ומכשיר נוסף מאישה שהגיעה להגיש תלונה בתחנה. חודש קודם לכן היה מעורב החוקר בחילופי מהלומות עם מאבטח בפאב בקריות. מקורביו של החוקר כועסים על חוסר הגיבוי מצדה של המשטרה, במח"ש מבטיחים להמשיך לחקור

השוטר חשוד במרמה והפרת אמונים (חדשות 2)

חוקר מתחנת זבולון הושעה מעבודתו בחשד כי עבר עבירות של מרמה והפרת אמונים. החוקר, בשנות ה-40 לחייו, עסק בפרשיות גדולות וחקר את המפורסמים שבעברייני הצפון במשך יותר מ-15 השנים האחרונות, בהן הוא משרת במשטרה.

לפני כחודש הגיע החוקר המפורסם לפאב בקריות, ובעת הכניסה למקום החל ויכוח בינו לבין המאבטח. הוויכוח הסתיים בחילופי מהלומות שתועדו במצלמות האבטחה בפאב. בעקבות המקרה הגישו השניים תלונות הדדיות: המאבטח הגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים ואילו השוטר הגיש נגד המאבטח תלונה במשטרה.

בזמן שחוקרי מח"ש חקרו את השוטר בנוגע למעורבותו בקטטה האלימה, שהביאה להשעייתו מהתפקיד למשך מספר ימים, התברר כי נגד החוקר עומדות שתי תלונות על גניבת שני מכשירי טלפון נייד מאנשים ששהו בתחנה. אחד המכשירים נגנב מאדם שהיה עצור בתחנה והשני מאישה שהגיעה להגיש תלונה.

גרם למבוכה בתחנה

נכון להיום, מחכה החוקר להחלטת מח"ש אם להגיש כתב אישום בעניינו, וכרגע מפקדיו החליטו להוציא אותו לחופשה כפויה ללא תשלום. מקורביו של השוטר הביעו תרעומת על כך שהוא אינו מקבל גיבוי: "זו תלונה ראשונה נגדו בכל השנים שהוא משרת במשטרה, הוא חוקר מוערך על ידי מפקדיו", סיפרו המקורבים והוסיפו כי "חבל שישר משעים אפילו עוד לפני שהוגש כתב אישום בעניינו".

במשטרת זבולון שוררת מבוכה רבה. גורמים בתחנה אמרו כי "חבל שישנו שוטר שמשמש בתפקיד כה בכיר ונחשד בעבירות של גניבה בתוך התחנה". במח"ש אישרו כי בשבוע שעבר עוכב החוקר לחקירה בחשד לעבירות של מרמה והפרת אמונים.החשוד שוחרר אך נאסר עליו להתקרב לתחנה בה הוא משרת.