החשד: המתדלק הציץ וצילם נשים בשירותים

סוטה מין בתחנת הדלק? תושב פרדיס בן 43 נעצר בחשד שנהג להציץ ולצלם נשים במכשירו הסלולרי בשירותים הציבוריים בתחנת הדלק בפרדיס בה עבד. אזרח זיהה אותו מתחבא מאחורי השירותים ומצמיד את המכשיר הנייד שלו לחלון. בסלולרי נמצאו תמונות וסרטונים "מפלילים" של שלוש נשים שונות. היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט

הנשים תועדו בשירותים. אילוסטרציה (חדשות 2)

נשים רבות לא אוהבות לעשות שימוש בשירותים ציבוריים. היום מתברר שיש לחששות הללו סיבה מוצדקת: המשטרה חושדת כי תושב פרדיס העובד בתחנת "דלק" ביישוב נהג להציץ ולצלם נשים בשירותים של התחנה. החשוד יובא להארכת מעצר היום בבית משפט השלום בחדרה.

בתקופה האחרונה מתנהלת חקירה אינטנסיבית במשטרת זכרון יעקב בעניינו של תושב פרדיס, בן 43, החשוד כי נהג במהלך עבודתו כמתדלק להציץ דרך חלון שירותי הנשים בתחנה. האיש לא הסתפק, על פי החשד, בהצצות בלבד והוא חשוד כי גם צילם את הנשים במכשיר הטלפון הנייד שברשותו להנאתו האישית.

החשד התעורר בעקבות דיווח של אזרח, שזיהה אותו מסתתר מאחורי השירותים ומצמיד את הטלפון הנייד שלו לחלון. האזרח דיווח למשטרה שפתחה בחקירה, ובמהלכה איתרו השוטרים את הצילומים המפלילים בזיכרון של המכשיר הנייד שלו.

יתרה מזאת, בטלפון נמצאו תמונות וסרטונים של שלוש נשים שונות, שצולמו בהזדמנויות שונות, כך שלא מדובר במקרה חד פעמי. ה"תיעוד" שנתפס במכשירו של המתדלק הוא שהוביל להפללתו ולמעצרו. לחשוד אין עבר פלילי והיום, כאמור, הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט.

"מציצן המראה" מקדומים

לפני מספר חודשים הואשם תושב קדומים כי הציץ לנשים בשירותים ציבוריים. המציצן נהג להגיע לקניון "ערים" בכפר סבא, להיכנס לשירותי הנשים ובאמצעות מראה שהכניס מתחת לדלתות התאים - להציץ לנשים.

המציצן הסדרתי נתפס הודות לאישה עירנית במיוחד. האישה ששהתה בתא השירותים זיהתה את החשוד והחלה לצרוח מיד. יתר הנשים שהיו במקום קראו לקצין הביטחון בקניון, שלקח את החשוד למשטרה הקהילתית.