לפני הטבח: קרליק התנצל בפני בתו

בית המשפט האריך את מעצרם של שניים מבני משפחתו של דמיאן קרליק, החשודים במעורבות ברצח בראשון לציון. במשטרה טוענים כי לפני שדקר למוות את בני משפחת אושרנקו, אמר דמיאן לבתו כי הוא מצטער וביקש ממנה למסור לאמה כי הוא אוהב אותה

ביקש סליחה לפני הרצח. החשוד, דמיאן קרליק (חדשות 2)

המשטרה טוענת כי בני משפחתו של דמיאן קרליק, החשוד בביצוע הטבח בראשון לציון, ניהלו חמ"ל על מנת להזהיר אותו ואת רעייתו נטליה מפני כל תזוזה שעלולה להביא למעצרם.

בצהריים האריך בית משפט השלום ברמלה את מעצרם של אולג קרליק, אביו של דמיאן ובת משפחה נוספת בחמישה ימים. השניים חשודים בסיוע לאחר מעשה, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע. בת משפחה נוספת הועברה למעון לצעירים ללא בית בתל אביב, שם תשהה בשבוע הקרוב בתנאי מעצר בית. המשטרה טרם מסרה אם בכוונתה לערער על ההחלטה.

במהלך הדיון סיפר נציג המשטרה, פקד עזרא גולדשטיין, כי לפני שדקר למוות את ששת בני המשפחה אמר דמיאן לבתו כי הוא אוהב אותה ומצטער על מעשיו. בטרם נפרד ממנה, ביקש האב מהצעירה שתמסור את ההודעה גם לאמה.

לא פנתה למשטרה

במשטרה חשפו כי בחודש אוגוסט האחרון, במהלך בילוי במועדון פרמייר, מסרה נטליה מעטפה לבנה לאחותה וזו העבירה אותה לדמיאן שחיכה מחוץ למקום. "במעטפה היו מפתחות לדירת משפחת אושרנקו", ציין פקד גולדשטיין. לדברי המשטרה, מדובר בטענה הקושרת את האחות למעשים.

פרקליטה של החשודה טען כי לאחר ביצוע הרצח, שקלה מרשתו לגשת למשטרה ולדווח להם על החשדות שהתעוררו אצלה. בשלב זה התפרץ השופט דוד שוהם ואמר כי עצם העבודה שהחשודה שקלה לספר אך שתקה פועלת לרעתה. "זה מראה שהיא הייתה מודעת לחומרת המעשה", ציין.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

בלעדי: בתו של הרוצח מדברת לראשונה

 

הבת לשוטרים: אבי רוצח סדרתי

 

תיעוד: השניות שאחרי טבח המשפחה

 

הותר לפרסום: פענוח הרצח

 

כך פוענח הטבח במשפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאל קרליק?

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח