חשד: פדופיל סדרתי תקף ילדים בפתח תקווה

צעיר בן 21 מפתח תקווה נעצר אמש בחשד שביצע מעשים מגונים ומעשי סדום ב-5 ילדים בגילאי 8-12. על פי החשד, הצעיר נהג לתפוס את הילדים באקראי ברחוב ולאיים עליהם ש"יעשה להם מה שאביהם עשה לו", זאת למרות שלא הכיר כלל את קורבנותיו. בחקירתו טען: "אם עשיתי את זה אני חולה וזקוק לטיפול, עשיתי זאת תוך כדי 'סטלה'"י

תקף ילדים ברחוב באקראי. אילוסטרציה (חדשות 2)

פדופיל סדרתי בן 21 נתפס אמש בפתח תקווה בתום חקירה מורכבת של המשטרה, והוא חשוד בביצוע שורה של עבירות מין בילדים בגילאים 8-12. היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בפתח תקווה.

החקירה נפתחה בעקבות תלונות של הורים בעיר שהתקבלו בשנה האחרונה, על צעיר שתקף את ילדיהם וביצע בהם מעשי סדום ומעשים מגונים. מעדויות הילדים עולה שהחשוד נהג לפגוש את הילדים באקראי ברחוב ולקחת אותם לפינות מבודדות, שם היה מאיים עליהם ומבצע בהם את זממו.

"אבא שלך עשה לי את זה, עכשיו אני אעשה לך"

על פי החשד, הצעיר לא השתמש בנשק, אך איים על הילדים שיפגע בהם כנקמה. מספר ילדים סיפרו שהחשוד אמר להם: "אבא שלך עשה לי את זה, עכשיו אני אעשה את זה לך" - אמירה שאין לה כל בסיס במציאות, כיוון שהחשוד לא הכיר כלל את קורבנותיו. בנוסף מציינים במשטרה שהצעיר בחר קורבן אחר בכל פעם ובאף מקרה לא חזר לתקוף את אותו ילד בשנית.

לאחר מעצרו, ניסה הצעיר לפנות אל ההיגיון של חוקריו. הוא לא הודה ישירות במעשה, אלא אמר: "אם עשיתי את זה, אני חולה ואני זקוק לטיפול". הצעיר, המוכר למשטרה מתחום עבירות הסמים, הוסיף בחקירה: "אם עשיתי את זה, עשיתי זאת תוך כדי 'סטלה'", כשהוא מתכוון למצב של ערפול חושים כתוצאה משתיית אלכוהול או מצריכת סמים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק