רצח בצפון: בת 22 נמצאה ללא רוח חיים עם סימני אלימות

אישה בת 22 מהכפר ירכא שבצפון נמצאה היום בביתה כשהיא ללא רוח חיים ועם סימני אלימות קשים על גופה. החשוד המרכזי ברצח הוא בעלה, כבן 30, שנעצר ע"י המשטרה. בני הזוג אינם מוכרים למשטרה ולא היו דיווחים קודמים על אלימות במשפחה

שוב רצח במשפחה. צילום ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח בכפר ירכא בצפון: צעירה בת 22 נמצאה ללא רוח חיים, החשוד המרכזי ברצח: בעלה של הנרצחת.

צוות של מד"א-אשר הוזעק לכפר עם קבלת ההודעה על מציאת האישה. "בקומה השנייה של הבית מצאנו צעירה ללא רוח חיים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפראמדיק גיל גורבוט. "על גופתה מצאנו סימני אלימות קשים - סימני חבלה כחולים". לאנשי מד"א לא נותר לעשות דבר, ורופא קבע את מותה במקום.

משטרת מחוז הגליל לקחה לחקירה בתחנת עכו את בעלה בן ה-30, בחשד כי הוא שרצח את אשתו. במשטרה מוסיפים כי בני הזוג אינם מוכרים למשטרה וכי לא היו תלונות קודמות על אלימות במשפחה.

הלילה: אישה נרצחה בטייבה

החשד לרצח בירכא מצטרף לחשד לרצח נוסף הלילה: קצת לאחר חצות דיווחו תושבי טייבה על ירי שנשמע באחת משכונות העיר. כוחות משטרה החלו לבצע סריקות אחר מקור הירי, במהלכן איתרו אישה כבת 60 מוטלת ללא רוח חיים באחת הדירות בעיר.

במשטרה מעריכים כי מכונית שעלתה באש באותן השעות מחוץ לעיר שימשה את הרוצחים. 

מחקירה ראשונית עולה כי הנרצחת בת ה-63, ממשפחת חאג' יחיא, הייתה גרושה וללא בני משפחה מקרבה ראשונה. הנרצחת התגוררה בקומת הקרקע בבניין מגורים סמוך למרכז העיר. במשטרה חושדים כי שהאישה נרצחה על רקע פגיעה בכבוד המשפחה. החקירה הועברה לטיפול ימ"ר מרכז.

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק