פקחי חניה של עיריית תל אביב הותקפו על ידי שיכור

אלימות ברחובות: שני פקחי עירייה הופתעו הלילה במהלך משמרת שגרתית ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב ע"י צעיר הלום אלכוהול שתקף אותם בלי כל סיבה נראית לעין. לאחד הפקחים נגרם שבר בארובת העין והוא פונה לטיפול באיכילוב, המשטרה עצרה את החשוד בתקיפה לאחר סריקות

החשוד נעצר לאחר סריקות (חדשות 2)

זה לא סוד שפקחי עיריית תל אביב הם לא עובדי העירייה הפופולריים ביותר בקרב התושבים, גם לא קרוב לכך. בדרך כלל, התושבים שטורחים להתעמת איתם מקפידים לזרוק לעברם כמה מילות גנאי, ולא יותר מזה. אבל הלילה נתקלו הפקחים בתושב זועם במיוחד.

שני פקחי חניה של עיריית תל אביב ישבו לפנות בוקר במשמרת שגרתית ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב. סמוך לשעה 02:30, הגיח מאחורי הרכב צעיר בן 29 שהיה ככל הנראה תחת השפעת אלכוהול, ניגש למושב הנהג, הכניס את ידו דרך החלון וחבט בעצמה בפניו של הפקח. כתוצאה מהמכות, נשברו משקפיו של הפקח ושברי זכוכית חדרו לעינו וגרמו שבר בארובת העין.

שני הפקחים שישבו ברכב הבינו שמדובר באדם שיכור ויצאו מהרכב לעברו. במקום התפתח ריב קולני שהפך במהרה לקטטה בין הפקחים לבין התוקף, שנמלט מהמקום. בינתיים הזמינו הפקחים את המשטרה, שפתחה בסריקות, איתרה את התוקף בסמוך לזירת האירוע ועצרה אותו בחשד לתקיפת עובד ציבור.

אחד הפקחים פונה לבית החולים איכילוב כשהוא פצוע באורח קל ונזקק לתפרים. הפקח השני טופל במקום ולא נזקק לאישפוז. החשוד בתקיפה יובא היום לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.

מעיריית תל אביב-יפו נמסרה התגובה הבאה: "העירייה מגנה כל גילוי של אלימות ורואה בחומרה רבה תקיפת עובדי ציבור שעושים את עבודתם נאמנה לטובת כלל הציבור. לא בכדי פועלת העירייה להצבת מצלמות אבטחה ברחבי העיר, במטרה להרתיע ולמגר את האלימות מהמרחב הציבורי. בכל מקרה, העירייה ממתינה לתוצאות חקירת המשטרה ותפעל למיצוי הדין עם התוקף".