בן 8 הותקף מינית - וחזר עם אביו כדי לנקום

תקיפה מינית יוצרת טראומה לכל החיים, ודאי כשמדובר בתקיפה של ילד בן 8. הילד סיפר לאביו כי צעיר בן 17 מגני תקווה ביצע בו מעשי סדום. האב הזועם לקח את בנו לחפש את התוקף, ונתקל בו סמוך לישיבה בה הוא לומד. במקום התפתחה קטטה בין האב לבין החשוד, עד שהשוטרים הגיעו ועצרו אותו. החשוד מכחיש את המיוחס לו

בן ה-8 פגש את תוקפו ברחוב. אילוסטרציה (חדשות 2)

טראומה כפולה: ילד בן 8 ממרכז הארץ, שהותקף מינית על ידי צעיר בן 17 לפני כמה שבועות, סיפר לאביו כי צעיר בן 17 מגני תקווה ביצע בו מעשי סדום. האב לקח את בנו לחפש את התוקף, ונתקל בו סמוך לישיבה בה הוא לומד. הזיכרונות הקשים ככל הנראה התעוררו, ובמקום התפתחה קטטה בין אביו הזועם של הילד לבין החשוד.

אתמול התקבל דיווח במשטרה על קטטה שהתפתחה באמצע הרחוב ביישוב גני תקווה. למקום הגיעו שוטרים מתחנת המשטרה הסמוכה שסברו תחילה כי מדובר בעוד קטטה שגרתית מסיבה לא ברורה. אבל עד מהרה נחשפה הסיבה המזעזעת: ילד בן 8 זיהה ברחוב צעיר שתקף אותו מינית לפני כמה שבועות.

החשוד מכחיש את המיוחס לו, אבל גורמים במשטרה סבורים כי ייתכן ובהמשך הוא יישבר בחקירתו, מאחר וכבר בשלב הראשוני הוא "החל להתפתל".

בעודו צועד ברחוב עם אביו, הצביע הילד על החשוד - צעיר דתי בן 17,  ואמר לאביו: "הוא תקף אותי". לדברי הילד, ביצע בו החשוד מעשי סדום בחג הסוכות האחרון. האב ההמום הזעיק את המשטרה וניסה לעכב את החשוד במקום עד להגעת השוטרים, אך הצעיר השיב מלחמה, וקטטה התפתחה בין השניים.

המשטרה: עדות הילד מהימנה

ניידת משטרה שהגיעה למקום עצרה את הצעיר בן ה-17, יהודי תושב בריטניה במקור, הלומד בבית בישיבה באזור. במהלך היום יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט לנוער בתל אביב. המשטרה פתחה בחקירה.

"החשוד, תייר מבריטניה, מדבר עברית באופן שוטף", סיפר לחדשות 2 באינטרנט בני פלס מפקד משטרת מסובים. "אין לו משפחה בארץ, ובין השניים היכרות מוקדמת מהיישוב". הסביר. "חוקרי הילדים ברווחה שחקרו את הילד אומרים כי מהימנות עדותו גבוהה. על פי עדותו מייחסים לחשוד שני מקרים של מעשי סדום".

אתמול: בן 21 נעצר בחשד לתקיפה מינית של אחיותיו

צעיר בן 21 מנתניה נעצר אתמול בחשד שביצע מעשים מגונים באחותו בת ה-9, זאת לאחר שרק לפני 3 חודשים הוא השתחרר ממאסר בגין ביצוע אותה עבירה בדיוק באחותו בת ה-17.

מדובר במשפחה שמוכרת היטב לשירותי הרווחה בנתניה. שלושת האחים חיו עד לפני כמה שנים יחד עם האם בנתניה, אלא שלאחר המקרה הראשון, בו ביצע האח מעשים מגונים באחותו בת ה-17, הוצא צו הרחקה נגד הצעיר מאחותו והיא הועברה לפנימייה.

האח ריצה 19 חודשים בכלא ונידון לתקופת מאסר על תנאי במידה ויורשע שוב באותה עבירה. איש מהגורמים המעורבים בפרשה לא תיאר לעצמו שזמן קצר כל כך אחרי שחרורו, הוא ישוב לתקוף מינית - אלא שהמציאות המרה הוכיחה אחרת.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק