תקף את אחותו בת ה-17, שוחרר מהכלא - ותקף את אחותו בת ה-9

שירותי הרווחה חסרי אונים: בן 22 מנתניה נעצר הבוקר בחשד שביצע מעשים מגונים באחותו הקטנה. הצעיר השתחרר מהכלא רק לפני 3 חודשים, לאחר שריצה עונש מאסר בגין מעשים מגונים שביצע באחותו בת ה-17. האם טוענת שלא ידעה דבר על המתרחש, בנוסף נבדק החשד שהיא נהגה להכות את בתה הקטנה

חשוד במעשים מגונים. צילום ארכיון (חדשות 2)

נדמה שבמקרה הזה שום עונש לא חמור מספיק כדי להרתיע: צעיר בן 22 מנתניה נעצר הבוקר בחשד שביצע מעשים מגונים באחותו בת ה-9, זאת לאחר שרק לפני 3 חודשים הוא השתחרר ממאסר בגין ביצוע אותה עבירה בדיוק באחותו בת ה-17.

מדובר במשפחה שמוכרת היטב לשירותי הרווחה בנתניה. שלושת האחים חיו עד לפני כמה שנים יחד עם האם בנתניה, אלא שלאחר המקרה הראשון, בו ביצע האח מעשים מגונים באחותו בת ה-17, הוצא צו הרחקה נגד הצעיר מאחותו והיא הועברה לפנימייה.

האח ריצה 19 חודשים בכלא ונידון לתקופת מאסר על תנאי במידה ויורשע שוב באותה עבירה. איש מהגורמים המעורבים בפרשה לא תיאר לעצמו שזמן קצר כל כך אחרי שחרורו, הוא ישוב לתקוף מינית - אלא שהמציאות המרה הוכיחה אחרת.

האח נגע באחותו בזמן שישנה

האחות בת ה-9 סיפרה בימים האחרונים למורה בבית הספר שלה כי היא הותקפה מינית על ידי אחיה בכמה מקרים שונים. על פי עדות האחות, האח נכנס למיטתה ונגע במקומות אינטימיים בגופה בשעה שישנה. הנהלת בית הספר דיווחה מיד לשירותי הרווחה, ואלו פנו למשטרה שפתחה בחקירה ועצרה שוב את הצעיר.

בחקירת המשטרה טענה האם כי לא ידעה דבר על המתרחש בביתה. במקביל לחקירת הבן, נבדק החשד שהאם והאח נהגו להכות את הילדה הקטנה. החשוד עצמו מכחיש את המעשים המיוחסים לו.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק