מרדף משטרתי אחרי גנב רכב הסתיים במוות

דיווח מחברת איתוראן על רכב ב.מ.וו שנגנב הלילה מהיישוב גני תקווה התפתח למרדף משטרתי אחר הגנב. במהלך המרדף, באזור צומת רנטיס, התהפך כלי הרכב והחשוד בגניבה - בן 21 ממזרח ירושלים - נהרג במקום. המשטרה פתחה בחקירה

הנהג התהפך ומת. צילום ארכיון (חדשות 2)

המרדף המשטרתי אחר רכב גנוב הסתיים לפנות בוקר במותו של החשוד בגניבה.

במהלך הלילה קיבלה המשטרה דיווח מחברת איתוראן, לפיו רכב מסוג ב.מ.וו נגנב מהיישוב גני תקווה. מספר ניידות משטרה יצאו למרדף אחר גנב הרכב, כאשר הוא נכנס ויוצא לסירוגין מטווח הראייה של השוטרים. שוטרים נוספים הצטרפו למרדף בשילוב הכוונת אנשי איתוראן לעבר האזור הכללי בו דווח שהרכב נמצא בו.

בשלב מסוים, כשלוש מאות מטר לפני מחסום רנטיס הסמוך למודיעין, כלי הרכב התהפך והנהג נהרג במקום. שוטרי התנועה שהגיעו למקום איתרו את הרכב ובתוכו החשוד - תושב מזרח ירושלים בן 21 - כשהוא ללא רוח חיים.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד פרץ לבית ברחוב השרון בגני התקווה וגנב את רכב המשפחה שהיה שם. הסיבה המשוערת להתהפכות כלי הרכב היא נסיעה במהירות מופרזת.

אירוע דומה למדי התרחש לפני מספר חודשים בבת ים. רוכב קטנוע נצפה חוצה רמזור באור אדום, וניסה להימלט מהשוטרים. במהלך מרדף משטרתי אחר החשוד, הוא התנגש בעץ ונהרג במקום. לאחר בדיקה התברר כי ההרוג הוא צעיר בן 18 שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. לקטנוע עצמו היתה לוחית רישוי משוכפלת, ומכאן שהוא ככל הנראה היה גנוב.

תיעוד: מרדף משטרתי אחרי פורשה ב-200 קמ"ש