כך הפך הטיול השנתי לחגיגת מין

גילויים חדשים בפרשת הטיול הפרוע של התיכון מירושלים: שני התלמידים החשודים באונס חברתם טוענים שהכל נעשה בהסכמה ומציירים תמונה מטרידה של שתיית אלכוהול, יחסי מין קבוצתיים ומורים שפשוט לא רואים כלום

הסיפור הזה מעיד יותר מכל על המצב העגום של חלק ממערכת החינוך היום. במהלך טיול שנתי של בית ספר תיכון ירושלמי באילת התפתחה פרשיית אלכוהול ומין, שככל הנראה יצאה מכלל שליטה.

במהלך החגיגות שנעשו בערב הטיול, שתו רוב התלמידים אלכוהול שהובא והוכן מראש. אחת התלמידות קיימה יחסי מין עם בין שישה לשמונה תלמידים, והיום הגישה תלונה נגד שניים מהם בטענה שאנסו אותה באותו הלילה.

לדברי התלמידים לפחות 80% מהצעירים בטיול שתו אלכוהול בערב והסתגרו בחדרים. העדות של שניים מהם מעוררת היום חלחלה בנוגע לאירועי אותו ערב חסר שליטה.

"חלק מהתלמידים התארגנו על אלכוהול ללילה הראשון, וגם לאלכוהול ללילה השני", הם מספרים. "הגענו לחדר עם הבחורה, עשינו אחר כך סקס מלא בהסכמה מלאה שלה.. בלי שום התנגדות".

מונה צוות בדיקה

בעדותם הוסיפו כי, "היא הייתה עם אחד לפנינו, היא הייתה...אחרי זה היא באה לחדר שלנו. ואחרינו היא הייתה עם עוד שני גברים. שני גברים ששכבו איתה סקס מלא". בנוסף מציינים השניים כי התלמידה בת ה-17 רקדה בחדר וחבורת צעירים עם תחתונים בלבד רוקדים סביבה ונוגעים בה.

התיאור המחריד הזה של מעשה התלמידים בנערה התרחש כולו במסגרת חינוכית ונעשה כשמורים נמצאים בסביבה. כעת גם הורי התלמידים נדהמים לנוכח ההפקרות שהייתה בטיול ותוהים מי אמור לשמור ולהגן על ילדיהם בזמן הלימודים.

היום הגישה הנערה תלונה במשטרה נגד שני הנערים בגין אונס. עוד מתברר כי בשנת 2006 דווח על אירוע אונס בטיול של אותו בית ספר. מבית הספר נמסר בתגובה כי האירוע חמור, הם מינו צוות בדיקה, וכי ישתפו פעולה עם משרד החינוך והמשטרה בנושא.