מי מזהה את גנבת החנויות מת"א?

המשטרה מחפשת אחר בחורה צעירה וזריזה במיוחד שערכה "מסעות קניות" במספר חנויות באזור תל אביב. מצלמות האבטחה באחת החנויות שבהן ביצעה את זממה, תיעדו אותה ברגע הגניבה. בסרטון נראית הצעירה ממתינה שהמוכרת תיגש לאחת הלקוחות, ואז כשהשטח נקי - היא לוקחת את התיק של המוכרת ויוצאת מהחנות מבלי להשאיר עקבות...כמעט

היא נראית כמו עוד קונה רגילה שמתעניינת בבגדים בחנות: בחורה צעירה עם תיק אופנתי ומשקפי שמש גדולות שנכנסת לחנות בגדים. אלא שמצלמות האבטחה בחנות חושפות: מדובר בגנבת סדרתית שחשודה במספר רב של עבירות "שופליפטינג" באזור תל אביב.

בסרטון נראית הצעירה כשהיא נכנסת לחנות וניגשת לבגדים שתלויים ליד עמדת הקופה. מבלי להסב תשומת לב רבה מדי, היא מסתכלת על הבגדים, אך למעשה היא מתעניינת בסחורה היקרה היותר: התיק של המוכרת. היא ממתינה בסבלנות עד שהמוכרת תתרחק מהתיק ומסתכלת בינתיים על השמלות.

המוכרת, שלא חשדה בדבר, ניגשה לאחת הלקוחות בחנות. באותו הרגע ניצלה החשודה את העובדה שהתיק עזוב ותוך פחות מחמש שניות נטלה את התיק ויצאה מהחנות. בסרטון היא מתועדת יוצאת מהחנות במהירות מבלי להשאיר עקבות - מלבד התיעוד במצלמה שבחנות.

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור

מסתבר שאין זו הפעם הראשונה שהגברת "עורכת קניות" מבלי לשלם עליהן. בעקבות תלונות רבות שהתקבלו במשטרת מרחב דן, נפתחה חקירה בניסיון לאתר את "הקונה הזריזה".

במשטרה מבקשים מכל מי שמזהה את החשודה וויודע פרטים אודות מקום הימצאה, לפנות למשטרת מרחב דן מחלק פשעים בטלפון 03-6104466 או 03-6104527 או 03-6104444 או באמצעות מוקד 100.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד גנבים שנתפסו במצלמה:

מזהים את הכייסת שבתמונה?

שודדים תועדו במצלמות מסעדה בתל אביב