ההורים ביטלו את החתונה - החתן חטף את הכלה

צעיר בן 23 חשוד כי חטף הערב את ארוסתו, נערה בת 15, מהיישוב קלנסוואה. הוא המתין לה מחוץ לבית הספר, ועם רדת החשיכה הכניס אותה לרכבו ונמלט מהעיר. לאחר מספר שעות מורטות עצבים אותרו השניים סמוך לנחל אלכסנדר. המניע המשוער לחטיפה: הוריה של הכלה החליטו לבטל את החתונה

תפוס את הכלה. צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

תפוס את הכלה: נערה בת 15 מהיישוב קלנסוואה שבמשולש נחטפה הערב מבית ספרה ונמצאה לאחר מספר שעות בסמוך לנחל אלכסנדר, כשהיא בחברת בן דודה בן ה-23, שהיה אמור להינשא לה בקרוב.

נראה שהרקע למעשה החטיפה הוא ביטול הנישואין הצפויים בין הצעיר והנערה. השניים היו מאורסים, אולם מסיבה שאינה ברורה בשלב זה, הודיעו לאחרונה הוריה של הנערה לצעיר כי אין בכוונתם לחתן אותה עמו.

על פי החשד, החליט הצעיר, שהוא כאמור גם קרוב משפחתה של הנערה, לבצע מעשה נקם ולחטוף את הנערה. הוא חשוד כי ארב לה מחוץ לבית הספר בה היא לומדת, ועם רדת החשיכה העלה אותה לרכבו ונמלט מהעיר.

"הוא התעקש להתחתן"

הוריה של הנערה הזעיקו את המשטרה ברגע שהבינו כי בתם לא שבה הביתה. לאחר הדיווח החלה המשטרה בסריקות באזור, ואף ביצעה איכון לטלפון הנייד של הצעיר. לבסוף אותרו השניים בסמוך לנחל אלכסנדר, כשהם יושבים במכוניתו של הצעיר.

הבחור נעצר והועבר לחקירה, בעוד הנערה נלקחה לבדיקות רפואיות. במהלך חקירתו טען העציר כי "התעקש להתחתן" עם הנערה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק