הבעל ביקש שקט מצעירים רועשים - אשתו הותקפה באכזריות בראשה

פרסום ראשון: מקרה קשה של אלימות כלפי בני זוג מארה"ב שביקשו לבלות ערב שקט בחיק בני משפחתם באשקלון. השניים הותקפו על ידי קבוצת בריונים ללא כל סיבה. התוצאה: אם ל-3 בת 28 נפצעה בראשה מלבנה שנזרקה עליה. היא פונתה לבית החולים ונזקקה לתפרים. "חשבנו לעשות עלייה אבל עכשיו זה לא בא בחשבון", הם אומרים

אמבר מדמוני, לאחר התקיפה (חדשות 2)

שגיב ואמבר מדמוני לא האמינו שכך תסתיים החופשה שלהם בישראל. בני הזוג החיים בארצות הברית הגיעו לביקור בן שלושה שבועות בארץ כדי לבקר את הוריו של שגיב. אלא שימים ספורים לפני חזרתם, הותקפו השניים על ידי צעירים שזרקו לבנה על ראשה של אמבר - ופצעו אותה קשות. כעת נאלצים בני הזוג להישאר בישראל כדי להעיד נגד הבריונים שתקפו אותם.

הכל החל ביום רביעי האחרון. מדמוני (33) ישב עם הוריו במרפסת ביתם בשכונת ברנע שבאשקלון. השעה הייתה מאוחרת, וברחוב נסעו מספר צעירים בפראות בטרקטורון שעשה רעש רב. כמה מהצעירים מתגוררים בבית סמוך לבית המשפחה.

מדמוני ואביו הלכו לבית הנערים וביקשו מהם להפסיק לנסוע בפראות, בגלל הרעש החזק שמפריע לילדם הקטן לישון, ומפריע גם למנוחת השכנים האחרים. בתגובה החלו הצעירים לאיים על האב ובנו. "הם איימו שיהרגו אותנו ושישרפו לנו את הבית", סיפר מדמוני לחדשות 2 באינטרנט.

"פתח בראש בגודל של 6 ס"מ"

כעבור 40 דקות, כך מספר הבעל הנסער, קראו לעברו מספר נערים שהגיעו אל גדר הבית כשהם מצוידים באלות ובאבנים. "פתאום ראיתי כ-20 צעירים מתקהלים מולנו", הוא סיפר. "הם באו במטרה לתקוף אותנו".

בני המשפחה הבינו כי הם נמצאים בסכנה. הם הזעיקו את המשטרה בכדי שתפזר את ההמולה מחוץ לביתם. "לפתע זרק עלי מישהו סיגריה בוערת מעבר לגדר, ואז נזרקה בלטה של מדרכה שפגעה בראשה של אשתי", מעיד הבעל ההמום.

אמבר בת 28, אשתו של שגיב ותושבת ארצות הברית, נפצעה בראשה והחלה לדמם. מספר דקות לאחר מכן, הגיעו למקום צוותי משטרה וכוחות ההצלה. מספר חשודים נעצרו, ואמבולנס פינה את האישה לבית החולים. בראשה של אמבר נפתח פצע באורך של שישה סנטימטרים והיא נזקקה לתפרים רבים.

"עלייה - לא בא בחשבון"

"הייתה לנו חופשה לא נעימה", סיפר מדמוני. "אשתי שהיא לא ישראלית, לא קולטת את זה בכלל, היא כרגע בטראומה". מדמוני הוסיף כי הוא ואשתו שקלו לזנוח את העסק שלהם בארצות הברית ולעשות עלייה יחד עם שלושת ילדיהם הקטנים, אך כעת "זה לא בא בחשבון".

בני הזוג נאלצו לדחות את טיסתם בחזרה לארצות הברית לבקשת המשטרה, כדי שיוכלו להעיד נגד החשודים בתקיפה: "המשטרה ביקשה שנישאר כי אנחנו העדים והמתלוננים. ללא העדות שלנו החשודים צפויים להשתחרר מהר ובקלות".

"אף פעם לא חשבתי שארגיש כך", מספר מדמוני. "אני בן-אדם חזק, שרתתי ביחידה קרבית והייתי חובש בלבנון, אבל לבוא לפה ולראות את האנשים שאתה אוהב נפגעים זה מאוד לא קל". לדבריו, גם הוא נמצא במצב נפשי קשה מכיוון שמרגיש שלא הצליח להגן על משפחתו מפני התוקפים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק