חוקרי הטבח בראשון לציון אופטימיים

ביחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז משקיעים מאמצים אדירים במטרה לעלות על עקבותיהם של החשודים בטבח האכזרי בו נרצחו ששת בני משפחת אושרנקו. החוקרים שממשיכים בחקירה המאומצת חזרו לזירת הרצח כדי לאסוף ראיות נוספות

זירת הרצח (חדשות 2)

שבוע לאחר הטבח המזוויע בבית משפחת אושרנקו במשטרה מגלים אופטימיות זהירה: חוקרי היחידה המרכזית של משטרת מחוז המרכז משקיעים מאמץ עילאי בניסיון להתחקות אחר החשודים ברצח האכזרי ולפענח אותו.

במשטרה נבדקים כלל כיווני החקירה: גם כמה ימים אחרי הרצח, חזרו אנשי המעבדה לזיהוי פלילי פעם נוספת לדירה בשביל לאסוף ממצאים מזירת הרצח, חשודים פוטנציאליים זומנו לחקירה וגם עסקי המשפחה נבדקו לעומק במטרה ולמצוא מניעים אפשריים למעשה. על הפרשה מוטל צו איסור פרסום.

במשטרה לא לוקחים סיכונים, על רוב פרטי החקירה הותר צו איסור פרסום גורף - זאת מנת למנוע כל סיכוי לשבש את עבודת החוקרים.

"זירת שחיטה"

 

סמוך לשעה 07:00 בשבת שעברה, נמצאו בדירה ששת בני משפחת אושרנקו דקורים למוות: הסבא והסבתא אדוארד לודמילה בני 56, בנם דימיטרי בן ה-32, אשתו טטיאנה בת ה-28 ושני הנכדים: רושל, שרק חגגה את יום הולדתה השלישי ונתנאל בן השלושה חודשים. 

 

זירת האירוע הייתה שרופה לחלוטין בשל דליקה שפרצה במקום, שעדיין לא ברור מה מקורה. "מדובר בזירת שחיטה, עם גרונות משוספים ודם רב על הרצפה", תיאר את המראה הקשה בזירה גורם במשטרה. החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של מחוז מרכז.

 

"אני 20 שנה בכבאות ודברים כאלה לא רואים כל יום", סיפר בהתרגשות רשף איציק לוי, דובר איגוד הכבאים. "זה היה אירוע לא נורמלי". 

 

ראיות בשקיות

 

חוקרי המשטרה נכנסו בחלוקים לבנים לדירה המפויחת. הם מצאו שם את החדרים שרופים ומבולגנים. בסלון המשפחתי, סמוך לאחת הכורסאות, עמד כיסא תינוק שלא ניזוק מהאש. החוקרים אספו פרטים מהזירה, שאולי יסייעו בחקירה, וסגרו אותם בתוך שקיות ניילון. 

פרמדיק מד"א אפי בר היה בין הראשונים שהוזעקו למקום. "הגענו בכוחות מתוגברים - שלושה אמבולנסים ושלוש ניידות טיפול נמרץ", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. "לצערנו, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם של האנשים שחולצו מהדירה". על המראה בזירה סיפר: "אלו תמיד מראות קשים לראות דירה במצב כזה, עם שש גופות בתוכה, מלאה בפיח ועשן".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק