נער בן 17 חשוד בהצתה בעכו הלילה

המאבקים בעולם התחתון פוגים גם בחפים מפשע: תושבת עכו בת 66 נפגעה אמש באורח אנוש בשריפה שפרצה בבניין שבו היא מתגוררת. הבוקר עצרה המשטרה נער בן 17 בחשד שהצית אופנוע בחדר המדרגות על רקע סכסוך עבריינים בעיר

חדר המדרגות השרוף, היום בעכו (צילום: רפעת עכר)

תושבי עכו משלמים את מחיר הפשיעה בעיר: אישה בת 66 נפצעה אנוש בליל שישי בשריפה שפרצה בחדר המדרגות בבניין שבו היא גרה, על רקע סכסוך עבריינים בעיר. המשטרה עצרה נער בן 17 בחשד שהצית את האופנוע שגרם לדליקה בבניין.

מספר שעות לאחר האירוע, עצרו שוטרי תחנת המשטרה המקומית נער בן 17 בחשד שהוא שהצית את האופנוע וגרם לשריפה. בחקירתו, הנער קשר עצמו לאירוע ומסר לידי החוקרים שמות של מעורבים נוספים באירוע. מעצרו של הצעיר חיזק את חשד המשטרה שמדובר בהצתה על רקע סכסוך עבריינים בעיר.

השריפה פרצה סמוך לשעה 02:00 בלילה, בחדר המדרגות של בניין משותף בן ארבע קומות, ברחוב האשל בעיר. עבריינים הציתו את האופנוע שחנה בקומת הקרקע והעשן החל להתפשט בחלל הבניין. כתוצאה מהעשן הסמיך איבדה אחת הדיירות את הכרתה אחת הדיירות בבניין איבדה את הכרתה כתוצאה משאיפת העשן החריף.

האישה, בת 66, המתגוררת באחת הקומות העליונות בבניין, פונתה מהדירה והועברה לבית החולים בנהרייה לקבלת טיפול רפואי. הנער יובא עם צאת השבת בפני שופט לצורך הארכת מעצרו.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק