למכירה ברשת: סרט סקס של קטינים

אין בושה: על אף שמדובר בחשד כבד לפלילים, ועל אף שייתכן שלמשתתפים בסרטון הזה נגרם נזק בלתי הפיך, ברשתות החברתיות הישראליות מתקיימת "מסחרה" חסרת תקדים בסרטון המתעד יחסי מין בין קטינים, שהועלה לאינטרנט ללא ידיעתה של הקטינה המצולמת בו. "הילדה הזאת עלולה להתאבד", מזהירים גולשים אחרים

סרטון הקטינה מוצע למכירה. אילוסטרציה (אימג'בנק - Getty Images)

למרות שהורד מהרשת ולמרות החשד הכבד לפלילים, המסחר בסרטון המתעד יחסי מין בין בני נוער ממרכז הארץ רק מתגבר. יתרה מכך: גולשים מציעים למכור את הסרטון הלא חוקי לילדים וצעירים סקרנים.

כפי שפורסם לראשונה כאן בחדשות 2 באינטרנט, רשת האינטרנט הוצפה בלינקים לצפייה ישירה בסרטון סקס הקטינים. כפי שעולה מהסרטון, הנערה דרשה מחברה לכבות את המצלמה, אך בפועל הוא לא עשה את זה - והמשיך לצלם לכל אורך האקט. לא ברור מי היה הראשון שהחליט להעלות את התמונות שגרמו לנזק הבלתי הפיך.

לאתרי האינטרנט והרשתות החברתיות אמנם לקח מספר ימים, אך הם התעשתו בסופו של דבר והצליחו לחסום ולנעול את כל הקישורים, ואף להסיר רבים מהדיונים הגסים והמשפילים שרצו בפורומים השונים. בנוסף, הסרטון הורד גם משלושה אתרי פורנוגרפיה בינלאומיים לפחות, שהציגו אף הם את התמונות.

"היא עלולה להתאבד, הרסתם לה את החיים"

לאחר הצזורה המקיפה, הסרטון הפך למצרך מבוקש אפילו יותר. ברחבי הרשת מתרברבים גולשים רבים כי הספיקו לשמור את הסרטון במחשב שלהם. לדברי חלק מהגולשים, לתלמידים רבים יש את הסרטון על האייפונים והטלפונים הסלולריים הפרטיים, והם משתפים בו - בבתי הספר - את חבריהם לספסל הלימודים.

הפורומים מוצפים בבקשות והצעות לשליחת הסרטון. הגדיל לעשות אחד הגולשים שאף הציע - בלי בושה - למכור את הסרטון למרבה במחיר, זאת חרף העובדה כי נאמר לו כי מדובר בדבר אסור ואף פלילי.

"יש לי את הסרטון המלא של העשר דקות שאין לאף אחד", התרברב אחד הגולשים בפני חבריו. "יש לה צלקת לכל החיים", ניסו גולשים אחרים לשכנע אותו לרדת מהנושא. "היא עלולה להתאבד, הרסתם לה את החיים". לגולשים כנראה ולא אכפת: הם מפרסמים בפורומים את המייל האישי שלהם ומבקשים - חלקם אף מתחננים - לקבל את הסרטון הנחשק.

על אף ניסיונות מנהלי האתרים "להשתלט" על הגולשים, ברחבי הרשת עדיין מופיעים עשרות הערות פוגעניות. "הסרטון הזה הוציא אותך אחת הזונות", כתב לנערה אחד הגולשים. "וואי את ממש מסכנה", כתבה גולשת אחרת. "כל המדינה יודעת עלייך. חבר שלך זבל ממש בן זונה, אבל איפה הכבוד? לשכב בגיל כזה?".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק