כך הורדה אישה מהרכבת באזיקים - בגלל 5 שקלים

טלפון סלולרי תיעד את התקרית שהתרחשה אתמול ברכבת ישראל בדרך לחיפה: אישה נכנסה לקרון המקומות השמורים וביקשה לשלם תוספת 5 שקלים על מקום הישיבה, כנהוג. אלא שפקח הרכבת דרש ממנה לצאת מיד מהקרון. האישה סירבה לפנות את מקומה, והפקח הזעיק שוטר שהיה ברכבת - שנאבק בה ואזק אותה בכוח. צפו במהומה שהתפתחה ברכבת

הידיעה על התקרית במהלכה אישה נעצרה ברכבת, מכיוון שלא שילמה חמישה שקלים עבור מושב שמור, פורסמה לראשונה אמש כאן בחדשות 2 באינטרנט. עכשיו אנו מביאים את התמונות שמתעדות את האירוע במלואו.

התקרית החמורה שתועדה בטלפון סלולרי התרחשה אתמול במהלך נסיעת רכבת שגרתית מתל אביב לכיוון חיפה.

במהלך בדיקה שגרתית, גילה פקח הרכבת כי למרות שאישה קנתה כרטיס במחיר רגיל, היא נכנסה לקרון שמור - שאליו נדרשים הנוסעים לשלם תוספת של חמישה שקלים - וביקשה להתיישב.

עד ראייה לאירוע כולו סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי האישה אף פנתה מיוזמתה לאנשי הרכבת וביקשה לשלם את התוספת לכרטיס. ברכבת ישראל טוענים לעומת זאת כי האישה סירבה לשלם על אף שהוצע לה לעשות כן.

הנוסעת נאזקה לעיני הנוסעים

אלא שהפקח סירב לאפשר לה להתיישב בקרון השמורים גם אם תשלם את ההפרש המתבקש, ודרש ממנה לצאת מהקרון. הנוסעת סירבה, התעלמה ממנו והרכבת המשיכה בנסיעתה כמתוכנן. גם בפעם השנייה שהפקח פנה אליה, סירבה הנוסעת להתפנות ממקומה.

הפקח פנה לשוטר שהיה במקרה על הרכבת. מול המצלמות נראה השוטר ניגש לאישה ודורש ממנה אף הוא לצאת מהקרון. הנוסעת סירבה לקום, ובתגובה השוטר הפעיל כוח ואזק אותה.

במהלך האירוע כולו צעקה האישה וביקשה שיניחו לה. "חייל, תעזור לי!", ביקשה הנוסעת מלובש מדים שעמד לצידה, "אני מתחננת! לא עשיתי כלום!", אולם איש לא קם לעזרתה. כשהגיעה הרכבת לתחנת בנימינה, הוריד אותה השוטר מהרכבת כשידיה כבולות. החשד: הפרעה לסדר הציבורי.

מהמשטרה נמסר בתגובה לידיעה: "האזרחית לא שעתה לבקשת השוטר לקום והתנגדה למעצר. לאחר שהתבקשה להזדהות היא החלה לצעוק ולקלל ולכן עוכבה לחקירה בתחנת בנימינה שבסיומה שוחררה. מחלקת תביעות המשטרה תבדוק את הנושא ותשקול הגשת כתב אישום".

מרכבת ישראל נמסר בתגובה לידיעה: "הפקח עשה את עבודתו כנדרש ממנו. לא יעלה על הדעת שנוסעים ישבו במקומות שנוסעים אחרים שילמו עליהם".

החייל סירב לרדת - החיילת השתוללה

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק