מיליוני שקלים בדוכן הפטרוזיליה

מה עושים ארבעה מיליון שקלים בחשבון הבנק של מוכרת פטרוזיליה בשוק? המשטרה חושדת שבעלת הדוכן ביום - היא מלבינת כספים בלילה. השיטה: ארגוני הפשע בדרום נעזרים בבעלי באסטות בשווקים כדי להלבין סכומי עתק מהימורים

מיליונים נמצאו בחשבון הבנק שלה (חדשות 2)

איך הגיעו לחשבון הבנק של מוכרת בשוק באשדוד ארבעה מיליון שקלים? זה מה שגם חוקרי המשטרה שאלו את עצמם. הכנסתה של מוכרת פטרוזיליה מהשוק בדרום מוערכת באלפי שקלים בודדים בחודש, ובמשטרה חושדים שמקור הכספים הוא כספי הימורים שהולבנו על ידי בנה. את הסיפור מביא הבוקר העיתון "מעריב".

ארגוני הפשע בדרום נעזרים בבעלי הבאסטות כדי להלבין כספי הימורים על ידי כך שהם מעבירים לחשבונם סכומי עתק במזומן - שיטה לא חדשה כלל. כספי ההימורים מועברים כצ'קים לחלפני כספים שפורטים את הכסף למזומן ומעבירים אותו לחשבונם של בעלי הדוכנים בשווקי באר שבע ואשדוד.

"הימור אחרון"

במהלך מבצע שערכה המשטרה בשם "הימור אחרון" החוקרים פשטו על ביתם של 25 חשודים בהלבנת הון, ביניהם גם על ביתה של אמו של בכיר בארגון פשע.

בחשבון הבנק שלה התגלו סכומי עתק של מיליוני שקלים וזאת למרות שהכנסתה החודשית ממכירת חסה ופטרוזיליה לא עולה על 3000 שקלים. החוקרים עיקלו את חשבון הבנק של האם ועצרו את בנה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק