חשד: בן 13 וחצי תקף מינית 15 ילדים ונערים

פרשת תקיפות מיניות חמורה בצפון: הורים לילדים ונערים בגילאי 3 עד 14 התלוננו במשטרה כי ילדיהם הותקפו מינית בגנים ציבוריים. המשטרה פתחה בחקירה במהלכה התברר כי החשוד תקף, ככל הנראה כ-15 נערים. הוא נעצר ויובא להארכת מעצר

הנער חשוד בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום (חדשות 2)

פרשיית מין חמורה בקרב קטינים נחשפה בימים האחרונים בצפון: נער בן 13 וחצי מאזור העמקים נעצר הבוקר בחשד שתקף מינית לפחות 15 ילדים ונערים בני 3 עד 14 ביישוב בו הוא גר. על פי החשד המעשים בוצעו במקומות שונים, ובין השאר בחצרות בתים. הפרשה נחשפה לאחר שהוריהם של הילדים הגישו תלונה במשטרה.

בעקבות התלונות החלה המשטרה בחקירה ביישוב. ככל שחלפו הימים, התווספו עוד ועוד עדויות של נערים, שעל פי החשד, הותקפו מינית. מחקירת המשטרה עולה כי מדובר בנער נורמטיבי, לכאורה, שלמד בבי"ס באחד היישובים באזור בית שאן.

על פי החשד הוא נהג לפגוש את הקטינים בגנים ציבוריים ולבצע בהם מעשים מגונים ומעשי סדום.
בעקבות תלונות של ההורים פנו שירותי הרווחה למשטרת בית שאן שפתחה בחקירה, והבוקר הוא נעצר ונלקח לחקירה. בהמשך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.

קלטת סקס הועלתה לאינטרנט - ללא  ידיעת הילדה

ההורים התלוננו במשטרה, הנער נעצר (חדשות 2)
סרטון המתעד יחסי מין בין בני נוער ממרכז הארץ הועלה בימים האחרונים לאינטרנט במספר פורומים וברשתות החברתיות המובילות בישראל - קרוב לוודאי ללא הסכמתה של הקטינה. בנוסף, הסרטון הועלה גם לאתרים בינלאומיים המציגים פורנוגרפיה קשה.

ביומיים האחרונים גועשים הפורומים המיועדים לבני נוער בישראל: לידיהם של מספר גולשים הגיעו צילומי וידאו של בני זוג - שניהם קטינים - המקיימים אקטים מיניים שונים, כולל יחסי מין מלאים. הסרטון פשט כמו אש בשדה קוצים, והפך ל"להיט" בקרב נערים וילדים שביקשו לקבל פרטים נוספים על הסרטון ועל הדרכים להשיגו.

באתרים השונים "השוויצו" בני נוער על היכרותם עם הקטינה ואף צירפו לינקים שבהם ניתן לראות את התמונות בצפייה ישירה. על פי חלק מהעדויות באתרים, הילדה כלל לא ידעה כי היא מצולמת, ובטח שלא הסכימה שהסרטון יופץ.

במשך כמה ימים לא חסמו האתרים את התפשטות הסרטון, ובאתריהם הופיעו קישורים רבים גם לאתרי פורנו קשה שבהם ניתן היה לצפות בחומר הפדופילי הנ"ל - האסור כמובן על פי חוק.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק