רצח מחריד בנתניה: בת 35 נמצאה עם גרון משוסף

דיירי הבניין בשדרות בן-צבי בנתניה שמעו צרחות מקפיאות דם מתוך אחת הדירות בבניין. שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את דהייניש אורלי טמיסגין, בת 35, ללא רוח חיים כשגרונה משוסף. החשד: רצח בתוך המשפחה. בעלה של האישה החשוד ברצח נעצר לאחר מצוד משטרתי נרחב בסיוע מסוקים

יממה אחת בלבד אחרי שבני משפחת אושרנקו הובאו למנוחות לאחר הרצח האכזרי בביתם שבראשון לציון, הערב מתרחש רצח נוסף - הפעם בנתניה: תושבת העיר בת 35, צהייניש אורלי טמיסגין, נמצאה ללא רוח חיים כשהיא מתבוססת בדמה. במשטרה חושדים כי מי שאחראי למעשה המחריד הוא בעלה של הנרצחת, שנעצר לאחר מצוד.

השכנים בבניין הדירות בשדרות בן צבי בנתניה שמעו הערב צרחות מקפיאות דם וקולות ויכוח מאחת הדירות בבניין. על פי העדויות שנאספו מהשכנים, הבעל צעק על אשתו שתמצא עבודה, והיא סירבה. בשלב הזה החלו להישמע צעקות רמות מהדירה, והשכנים הזעיקו את המשטרה.

השוטרים שהגיעו למקום ונכנסו לדירה מצאו את הצעירה בת העדה האתיופית, כשהיא ללא רוח חיים. האישה נמצאה שהיא מתבוססת בדמה, ועל פלג גופה העליון נמצאו סימני אלימות קשים. צוות מד"א-שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה במקום.

"כשהגענו לדירה מצאנו אישה שוכבת על המיטה ללא רוח חיים", סיפר לחדשות 2 הפראמדיק שהגיע ראשון לזירת האירוע, חנוך רוזין. "על גופה היו סימני אלימות קשים, וכבר לא היה מה לעשות. האזור כולו היה מלא בדם".

לבעל היסטוריה של עבירות אלימות

כוחות הצלה ומשטרה גדולים הגיעו למקום. "זה היה מחזה קשה מאד", סיפר לחדשות 2 אחד השוטרים שהגיע לדירה. ההערכה הראשונית במשטרה היא שהאישה נדקרה למוות על ידי בעלה שנמלט מהמקום. כלי הרצח המשוער, סכין מגואלת בדם, נמצאה זרוקה בפח אשפה.

מפקד משטרת נתניה, סגן ניצב עמיחי אשד, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "אנחנו בודקים את כל כיווני החקירה, אך ככל הנראה מדובר ברצח על רקע אלימות בתוך המשפחה". מפקד משטרת נתניה הוסיף כי לבעל עבר פלילי של עבירות אלימות.  

מאות בני אדם, תושבי השכונה - רבים מהם בני העדה האתיופית, התקבצו סביב הבניין בו התרחש האירוע, רבים מהם בוכים ומקוננים בקול רם על הצעירה שנרצחה באכזריות.

כוחות גדולים של משטרה בליווי מסוקים פתחו במצוד אחר כלי רכבו של הבעל, מסוג יונדאי לבנה, ולאחר סריקות ממושכות איתרו אותו והעבירו אותו לחקירה.