חשד: גבר בן 52 הטריד מינית אישה המבוגרת ממנו ב-20 שנה

תושב חולון בן 52 חשוד כי שלח ידיים לעבר אישה בת 71 בעת שעלה איתה במעלית. החשוד מוכר למשטרה מתחום עבירות מין זהות שביצע בעבר. בעקבות תלונת האישה, נשים נוספות עזרו אומץ להגיש תלונות זהות

החשד: הטריד אישה בת 71 (רויטרס)

גבר בן 52 חשוד בהטרדה מינית של אישה מבוגרת ממנו: האישה, בת 71, הגישה תלונה למשטרה לאחר שלטענתה הטריד אותה האיש בעת שעלתה עמו במעלית.

על פי התלונה שהגישה האישה במשטרה לפני כמה ימים, החשוד, תושב חולון, נכנס למעלית והחל לשלוח לעברה ידיים ולבצע בה מעשים מגונים. לדברי המתלוננת, החשוד נגע בישבנה, אחז בשדייה, חיבק ונישק אותה בניגוד לרצונה.

מחקירת המשטרה מתברר כי נגד החשוד, עומד עונש מאסר על תנאי שהוטל עליו בעקבות עבירות מין קודמות בהן הורשע. כעת, הוא נמצא תחת פיקוח בית משפט.

במהלך החקירה, התגלו עוד שתי מתלוננות נגדו, גם הן בגיל העמידה. עם אחת מהן אף הייתה לו היכרות שטחית. במשטרה מקווים שפרסום האירוע יביא לגילוי מתלוננות נוספות שהותקפו מינית על ידי הגבר. הבוקר הוא יובא לבית משפט השלום בראשון לציון לדיון בהארכת מעצרו.

קשישים כקורבנות להטרדה מינית

בשבוע שעבר פרסמנו על תושב גבעתיים כבן 80, שמטפלו, על פי החשד, ביצע בו מעשה סדום. בתו של הקשיש הגיעה לתחנת המשטרה בגבעתיים והתלוננה על המטפל בן ה-35 מהפיליפינים. לדבריה, הוא מטפל באביה במשך מספר שנים. בחודשים האחרונים, טענה, הוא החל לבצע בו מעשי סדום בכוח.

המשטרה פתחה מיד בחקירת התלונה ועצרה את המטפל הפיליפיני. בחקירתו קשר עצמו המטפל לחשדות המיוחסים לו.

לפני כחודש עצרה המשטרה גבר תושב כפר סבא בחשד שאנס קשישות בנות למעלה מ-80 במוסד לחוסים בעיר. החשוד, בן 54 שעובד כסניטר במעון החוסים, נצפה מבצע אונס בקשישה על ידי עובד אחר. העובד שזועזע מהמראה דיווח מיד למשטרה, ולאחר חקירה קצרה נעצר החשוד. בחקירתו במשטרה הוא הודה במעשה המזעזע, ואף קשר עצמו למעשה אונס נוסף.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק