המשטרה שללה את הרישיון - הנהג הגיע ברכבו לשימוע

הנה סיפור על נהג שלא התאושש מההנגאובר: נהג בן 27 מנצרת נתפס אתמול כאשר הוא נוהג בשכרות ורישיון הנהיגה שלו נשלל במקום. לשימוע שנערך לו היום, הוא הגיע כאשר הוא נוהג ברכבו - ונעצר מיד. מחר הוא יובא בפני שופט. "מדובר במקרה של טמטום וזלזול", סיכם מפקד משטרת טבריה

נהג בשלילה היישר לתחנת המשטרה (חדשות 2)

לא נהג בחוכמה: תושב נצרת בן 27 שנתפס אתמול בלילה נוהג כשבדמו רמת אלכוהול גבוהה מהמותר, ורשיונו נשלל במקום, ככל הנראה לא התאושש מההנגאובר שאחז בו בלילה קודם לכן, והגיע לשימוע שנקבע לו במשטרת טבריה - כאשר הוא נוהג ברכבו.

לא בדיוק ברור מה חשב לו אותו נהג, אבל אולי הוא פשוט לא הצליח למצוא טרמפ לתחנת המשטרה. "הבחור הגיע לשימוע אצלנו היום בשעות הבוקר, ולטענתו הוא בא עם חבר שנהג ברכב", אמר היום מפקד משטרת טבריה סנ"צ אפי פרבוק, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "רק אתמול הוא התבקש להפקיד את רכבו במגרש המכוניות המשטרתי בעכו, והוזהר פעם נוספת כי לא ינהג".

לדבריו, אנשי המשטרה המתינו לבואו של הצעיר למשטרה, לקראת הגעתו לתחנה. "בשל העובדה שיש לו עבירות תנועה קודמות יצאנו לתצפית", אמר. "הוא נעצר ויובא מחר להארכת מעצר בבית משפט השלום בטבריה. מדובר במקרה של טמטום וזלזול כאחד".