סרטון סקס של קטינים הועלה לרשת - כנראה ללא ידיעת הקטינה

סערה בפורומים וברשתות החברתיות הפופולריות בישראל בימים האחרונים, בעקבות סרטון המציג יחסי מין בין קטין וקטינה ממרכז הארץ, שהועלה לאינטרנט - ככל הנראה בלא ידיעתה או הסכמתה של הקטינה. במשך זמן רב צפו בתמונות, שהגיעו גם לאתרי פורנו קשה, המוני בני נוער. המשטרה: אם הדבר נכון, מדובר בעבירה פלילית חמורה

קטינה מככבת באתרי פורנו. אילוסטרציה (אימג'בנק - Getty Images)

סרטון המתעד יחסי מין בין בני נוער ממרכז הארץ הועלה בימים האחרונים לאינטרנט במספר פורומים וברשתות החברתיות המובילות בישראל - קרוב לוודאי ללא הסכמתה של הקטינה. בנוסף, הסרטון הועלה גם לאתרים בינלאומיים המציגים פורנוגרפיה קשה.

ביומיים האחרונים גועשים הפורומים המיועדים לבני נוער בישראל: לידיהם של מספר גולשים הגיעו צילומי וידאו של בני זוג - שניהם קטינים - המקיימים אקטים מיניים שונים, כולל יחסי מין מלאים. הסרטון פשט כמו אש בשדה קוצים, והפך ל"להיט" בקרב נערים וילדים שביקשו לקבל פרטים נוספים על הסרטון ועל הדרכים להשיגו.

באתרים השונים "השוויצו" בני נוער על היכרותם עם הקטינה ואף צירפו לינקים שבהם ניתן לראות את התמונות בצפייה ישירה. על פי חלק מהעדויות באתרים, הילדה כלל לא ידעה כי היא מצולמת, ובטח שלא הסכימה שהסרטון יופץ.

התמונות הגיעו גם לאתרי פורנו קשה

במשך כמה ימים לא חסמו האתרים את התפשטות הסרטון, ובאתריהם הופיעו קישורים רבים גם לאתרי פורנו קשה שבהם ניתן היה לצפות בחומר הפדופילי הנ"ל - האסור כמובן על פי חוק.

בסופו של דבר דאגו כל האתרים לחסום כל סוג של גישה לסרטון עצמו, אף שברוב הפורומים עדיין ישנם דיונים ערים אודות הסרטון. בחלק מהאתרים הבהירו הגולשים למנהלי האתר על הימצאותם של החומרים, ורק אחר כך דאגו מנהלי הפורומים להסיר אותם מהאתר.

במשטרת ישראל ביקשו להבהיר בעקבות המידע אודות צילומי הסקס כי אם הדבר נכון, הרי שמדובר בעבירה פלילית חמורה, אולם טרם הוגשה תלונה בנושא באופן רשמי.