במקום את הצ'קים מהחתונה - גנבו שאריות אוכל

שלושה גנבים רעולי פנים מרמלה חשבו שהם מצאו יעד קל להתעשר ממנו: הם עקבו אחרי המכונית בה ישבה משפחת החתן שרק חזרה מהחתונה, ובשלב מסוים פתחו את הדלת האחורית ושלפו משם שקית גדולה. אלא שבמקום למצוא בשקית צ'קים ומזומנים - מצאו הגנבים את שאריות הקייטרינג

החתונה הסתיימה בגניבה, ארכיון (חדשות 2)

מעטים הם הרגעים המשמחים יותר מחתונתו של בן משפחה קרוב, אבל חתונה אחת של בני זוג מרמלה כמעט ונגמרה בדמעות של עצב במקום בדמעות שמחה.

לפנות בוקר חזרה משפחתו של החתן הטרי לביתה שברמלה. בדרכה הביתה, עצרה המשפחה ברמזור אדום בכניסה לעיר. לפתע נצמד אליהם רכב מאחור, שאחר כך עקף את מכוניתם ונצמד אליהם מלפנים. בתוך המכונית ישבו שלושה רעולי פנים, שככל הנראה עקבו אחרי המכונית מאולם השמחות.

בשלב מסויים יצא אחד מרעולי הפנים ממכוניתו, פתח את הדלת האחורית של מכונית המשפחה ושלף ממנה שקית גדולה שהייתה מונחת במושב האחורי. השלושה היו בטוחים שהצליחו לגנוב את השלל הרב של החתונה, אך במקום מזומנים וצ'קים, לקחו הגנבים בטעות את שאריות האוכל שנארזו ונלקחו על ידי בני המשפחה.

המשטרה ערכה סריקות אחרי הרכב אך עד כה הגנבים לא אותרו. אז אם מישהו מכם מבחין בקבוצה של אנשים עם בטן נפוחה ופרצוף מאוכזב - הוא מוזמן להתקשר למוקד המשטרה.