נעצרו שני חשודים באיומים על לוזון במסיבת העיתונאים עם פלאטיני

השניים, אוהדי בית"ר, חשודים כי יחד עם צעיר נוסף, חייל במדים, התפרצו על יו"ר ההתאחדות לכדורגל במסיבת העיתונאים המשותפת עם נשיא אופ"א בשבוע שעבר. בחקירתם טענו: "הוא מתנכל לבית"ר". החייל נשפט השבוע ל-10 ימי מחבוש

המשטרה עצרה אחר הצהריים שני חשודים בהתפרעות במסיבת העיתונאים שקיים בשבוע שעבר יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון עם נשיא התאחדות הכדורגל האירופית אופ"א, מישל פלאטיני. השניים, תושבי ירושלים בני 30 ו-24, חשודים באיומים על יו"ר ההתאחדות ובהתנהגות פרועה בפומבי.

בחקירתם הודו השניים במיוחס להם, ולא הביעו צער על המקרה. לטענתם, עשו זאת מתוך נקמה על ההתנכלות של לוזון לבית"ר ירושלים. במשטרה עדיין לא ברור האם יבקשו להאריך את מעצרם של השניים, או שישחררו אותם בערבות.

לוזון: "לא הייתי נשאר חייב"

התקרית אירעה בשבוע שעבר. ממש עם תחילת מסיבת העיתונאים באולם הכנסים של מלון "הילטון" בתל אביב קמו ממקומם מספר צעירים, קראו קריאות גנאי ואיימו על יו"ר ההתאחדות לכדורגל. הם אף התקרבו אליו וניסה לעטוף אותו בצעיף של בית"ר ירושלים. מיד לאחר מכן עזבו את האולם בהפגנתיות, תוך שהם שרים שירים נגד לוזון.

התקרית כולה תועדה במצלמות שהוצבו באולם ותיעדו את מסיבת העיתונאים. בין החשודים בתקיפה היה גם חייל צה"ל ונשפט כבר בבסיסו לעשרה ימי מחבוש.

לפני מספר ימים הגיש לוזון תלונה במשטרה, ומאז נוהלה חקירה בתחנת לב תל אביב, בסיוע משטרת ירושלים. לוזון עצמו אף הצהיר לאחר התקרית כי אם היה מותקף פיזית - "לא היה נשאר חייב".