הנער שהותקף ע"י אביו של חברו מדבר: "הוא רצה לשבור לי צנצנת על הראש"

האלימות בישראל שוברת שיא נוסף: נער בן 17 מחיפה שהעיר לנער צעיר ממנו על שתיית אלכוהול מרובה, זכה למכות אכזריות מצד אביו של הנער השיכור. "זו לא התנהגות נורמטיבית של בן אדם", סיפר הנער שהותקף. "זו התנהגות של חיות". האב התוקף נמלט לדרום, ולאחר מעצרו אמר: "לא ידעתי שמחפשים אותי"

התוצאה: צלקות גדולות לאורך הפנים, הגב וכמעט בכל מקום על הגוף. הסיבה: נער ניסה לעזור לנער אחר ששתה יותר מדי. אביו של השותה לא אהב את ההתערבות והכה אותו נמרצות.

האירוע התרחש לפני חודש בחיפה, אך רק עתה נעצר האב. המותקף בן ה-17, ראה את הנער השותה בן ה-13, כשהוא רדום על ספסל ציבורי בפארק עירוני אחרי שחיסל שני בקבוקי וודקה שלמים. הנער העיר לשותה וניסה לעזור לו - הציע לו מים ומיץ תפוזים.

"זו התנהגות של חיות"

זמן קצר אחר כך, הגיע למקום אביו של השותה - אלי זריהן בן 45 מחיפה. "הוא בא לשבור לי את הצנצנת על הראש והצלחתי לזוז הצידה", שיחזר הנער נ' בשיחה עם חדשות 2. "הוא שבר לי אותה על הצוואר ונפלתי על הרצפה, כנראה כתוצאה מהנפילה נשבר לי גם האף. זו לא התנהגות נורמטיבית של בן אדם. זו התנהגות של חיות".

כתוצאה מהתקיפה, טופל במהלך החודש האחרון נ' בבית החולים רמב"ם. נ' עבר סדרה של ניתוחים כתוצאה מהפגיעות הקשות בכל פלג גופו העליון, ונזקק ללא פחות מ-80 תפרים.

נמלט לדרום וכשנלכד אמר: "לא ידעתי שמחפשים אותי"

המכה, אלי זריהן, ירד למחתרת ונמלט לדרום.  לראש מחלק החקירות בחיפה, סנ"צ שמוליק בוקר, לקח חודש עד שהצליח סוף סוף ללכוד אותו, וגם אז טען האב החשוד: "לא ידעתי שמחפשים אותי". היום האירך בית המשפט את מעצרו ביומיים.

זריהן מוכר למשטרה ומוגדר על ידה כ"עבריין סוג ג", לאחר שנעצר בעבר מספר פעמים בגין גניבה ופריצה. בחקירתו ניסה לטעון כי הוא ובנו הרגישו מאויימים על ידי אותו נ' ועל כן פעל כפי שפעל.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק