מי מזהה את הכייסת שבתמונה?

מספר נשים שבסך הכול ערכו קניות, נפלו קורבן בידי בחורה צעירה שכייסה את ארנקן מבלי ששמו לב. למרבה המזל, באחת הפעמים שבהן פעלה במרכול בבת ים, היא תועדה במצלמות האבטחה. כעת מבקשת המשטרה את עזרת הציבור באיתור החשודה

מזהים את החשודה? התקשרו למשטרה (חדשות 2)

שימו לב: אם ערכתן קניות באזור בת ים, יכול להיות שחסר לכם קצת מזומנים בכיס - ולא רק בגלל ההוצאות על חלב, גבינה או פירות. מצלמות אבטחה תיעדו צעירה אשר מכייסת ללא בושה נשים במרכז קניות, מבלי שאלה כלל הבחינו במתרחש. עכשיו מבקשת המשטרה את עזרת הציבור בלכידת העבריינית.

בעקבות מספר תלונות שהגיעו למשטרת מרחב איילון על גניבת ארנקים, נפתחה חקירה בניסיון לאתר את החשודה. המעשים, כך אומרים במשטרה, אירעו בתאריך 25.09.09 באזור בת ים. מספר נשים התלוננו שהחשודה ניסתה לכייס את ארנקן בשעה שערכו קניות במרכול בבת ים, אולם בשני מקרים היא אף הצליחה לחמוק מבלי שהשנים שמו לב.

למרבה המזל, מצלמות האבטחה של המרכול תיעדו את האישה וניתן לראות את פניה בבירור. מדובר בבחורה צעירה עם שיער קצר ומבנה גוף מלא. באותו יום היא שמה על ראשה קשת בהירה ולבשה חולצה לבנה עם הדפס.

במשטרה מבקשים מכל מי שמזהה את האישה, ויודע למסור פרטים אודותיה, לפנות בהקדם למרחב החקירות במשטרה בטלפונים: 03-5555235 או 03-5555222, או לכל תחנת משטרה באמצעות מוקד 100.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק