בן 11 דקר את אחותו התאומה בגלל ריב על מאוורר

גל האלימות מסרב לדעוך: ילד בן 11 מחולון אשר התווכח עם אחותו התאומה על מאוורר, לא היסס ודקר אותה באמצעות סכין מטבח. הילדה פונתה לבית החולים במצב קל. האח החשוד עוכב לחקירה

בן 11 דקר את אחותו (חדשות 2)

לא ברור אם הוא הושפע מגל האלימות בסוף השבוע, או שמא מדובר בשעמום של חופשת הסוכות הארוכה: ילד בן 11 מחולון נעצר היום לחקירה בחשד שדקר את אחותו התאומה בסכין מטבח בעת שהשניים רבו בביתם. הסיבה: ויכוח על מאוורר.

המקרה התרחש בשעות הצהריים, ביום האחרון של חופשת הסוכות. התאומים בני ה-11, שהו בבית במחיצת אחיהם הגדול. בשלב מסויים התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו נטל האח סכין מטבח ודקר את אחותו. מחקירת המשטרה עולה כי האח הגדול התקשר לאמם, ששהתה בעבודה, וסיפר לה על האירוע.

האם המבוהלת מיהרה הביתה ופינתה את הילדה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בעיר, שם דיווחו על האירוע למשטרה. חוקרי נוער ממשטרת מחוז ת"א עיכבו את הילד לחקירה במחלק הנוער. בחקירתו אמר הילד לשוטרים כי הריב פרץ בעקבות ויכוח על הפעלת המאוורר.

סוף שבוע של דקירות

ביום שישי האחרון רצח יובב אלגואטי בדקירות סכין את אמו ופצע קשה את אחיו ברעננה. האם, ד"ר אריאנה מרגוליס, בת 59, נפצעה תחילה אנושות, וצוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם מתה מאוחר יותר מפצעיה. הבן (38) נפצע קשה ופונה אף הוא לבית החולים מאיר.

עוד באותו היום, צעיר בן 22 נפצע קשה ופונה לבית החולים האנגלי בעיר, ומאוחר יותר מת הצעיר מפצעיו. צעיר נוסף, בן 22, פונה במצב בינוני לבית החולים האנגלי כשהוא פצוע מחבלות.

מה שהיה אמור להיות סוף שבוע רגוע ונעים של חג, הפך לאחד מסופי השבוע האלימים בתקופה האחרונה. בשבת הוזעק אמבולנס של מד"א לטפל בשלושה בני אדם עם סימני דקירה בכל חלקי גופם בנתניה.

אישה בת 41, ועוד שני גברים בשנות ה-30 לחייהם, סבלו מדקירות בכל חלקי גופם, ופונו במצב קל עד בינוני לבית החולים לניאדו. השלושה סירבו לספר לחובשים מה בדיוק קרה. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בבעל ואשתו ובגבר נוסף שהוא הבעלים של הדירה. המשטרה התקשתה מאוד לתקשר עם השלושה שכן הם היו שיכורים לחלוטין.