אביו של החשוד ברצח כיכב בכלבוטק

תחקיר ששודר לפני כשנתיים בתכניתו של רפי גינת חשף כי אביו של יובב אלגואטי, החשוד בדקירת אמו למוות, גבה כספים מלקוחות בעבור הסרת שיער בלייזר ונעלם. גם הבן עצמו הואשם במעורבות בהונאה. צפו בתחקיר המלא

שוב עומד על רגליו: מצבו של יניר אלגואטי, אשר נדקר בסוף השבוע האחרון על ידי אחיו ונפצע קשה, השתפר באופן ניכר ביממה האחרונה והוא השתחרר בשעות הצהריים מבית החולים "מאיר" בכפר סבא. הבוקר עוד עבר אלגואטי שני ניתוחים - אחד אורטופדי והשני אף-אוזן-גרון.

מספר שוטרים הגיעו היום לחדרו של האח בבית החולים ושוחחו עמו, אך זה סירב להתראיין לכלי התקשורת. בשלב זה עדיין לא ברור מתי תיערך הלווית אמו, ד"ר ארינה מרגוליס ז"ל.

בהמשך היום צפוי החשוד ברצח, יובב אלגואטי, לעבור בדיקה פסיכיאטרית. סניגורו, עו"ד גיל אלדמן, טוען כי הוא לוקה במחלת הסכיזופרניה, מחלה ממנה הוא סובל כבר מגיל 17. "נמתין לתוצאות הבדיקה ואז נחליט מה יהיו טענותינו בבית המשפט", אמר עו"ד אלדמן.

אלגואטי האב - בתחקיר "כלבוטק"

לפני כשנתיים פורסם בתכנית "כלבוטק" תחקיר מיוחד במרכזו עמד אביו של יובב, ד"ר משה אלגואטי, רופא פלסטי, שהואשם בהמשך בבית המשפט כי גבה כספים מלקוחותיו בעבור הסרות שיער בלייזר, ונעלם עם הכסף מבלי שניתן היה לתפוס אותו. בתחקיר הואשם גם יובב, החשוד ברצח אמו, במעורבות בהונאת הלקוחות.

אלגואטי היה בעלה של ד"ר אריאנה מרגוליס ז"ל. לפני כמה שנים השניים נפרדו. כשהגיע אבי המשפחה לזירת האירוע ברעננה ושמע על פציעתו הקשה של יניר, התמוטט בזירה. לאחר שהתאושש העניק עדות במשטרה וביקר את בנו בבית החולים.

אלגואטי בשחזור: "תכננתי הכל מראש" 

אמש הוארך מעצרו של החשוד ברצח בשמונה ימים. במהלך שחזור הרצח אמר אלגואטי לחוקרים: "תכננתי מראש את מה שעשיתי תקופה ארוכה, ואיני מצטער על מה שקרה". עוד בליל הרצח הובא אלגואטי לזירת הדקירה שם שיחזר את המעשה. הוא סיפר כיצד רצח את אימו בדקירות סכין ואחר כך המשיך משם לבית אחיו כדי לפגוע גם בו. הערב התירה המשטרה לפרסם קטע וידאו קצר משחזור הרצח, בו נראה אלגואטי נלקח על ידי חוקרי המשטרה ומוכנס לניידת. 

האירוע הקשה החל בערב יום שישי, זמן קצר לאחר כניסת השבת. הצעיר בן ה-26 יצא על פי החשד לבצע סדרת רציחות, כדי להתנקם בבני משפחתו. תחילה הגיע החשוד לבית אימו שם דקר אותה בכל חלקי גופה. היא נמצאה על ידי צוות מד"א כשהיא חסרת הכרה, שם למרות מאמצי ההחייאה נקבע מותה.

לאחר מכן, על פי החשד, לקח הצעיר את רכב אימו ונסע לבית לבית של אחיו בן ה-38 הנמצא ברחוב סמוך לזירת האירוע. כשהגיע, דקר אותו ופצע אותו קשה. האח מאושפז כעת בבית החולים מאיר בכפר סבא. לאחר שעבר סדרת ניתוחים יצא היום מסכנת חיים ומצבו מוגדר היום בינוני.

חג של אלימות: שלושה נדקרו בנתניה