החשוד ברצח ברעננה: "חיכיתי להזדמנות"

יובב אלגואטי (26) הוא החשוד כי רצח אמש בדקירות סכין את אמו ד"ר ארינה מרגוליס. ביהמ"ש האריך הערב את מעצרו ב-8 ימים. בשחזור המעשה אמר לחוקרים: "תכננתי הכל מראש". צפו באלגואטי מובא להארכת מעצר הערב. המשטרה תבקש לשלוח אותו להסתכלות על מנת לראות אם הוא כשיר לעמוד לדין

"תכננתי מראש את מה שעשיתי תקופה ארוכה, ואיני מצטער על מה שקרה", כך אמר יובב אלגואטי (26), הצעיר החשוד כי רצח אמש את אמו ארינה מרגוליס (59) ברעננה. אלגואטי חשוד כי גם פצע קשה את אחיו. מעצרו הוארך הערב בשמונה ימים בבית המשפט השלום בראשון לציון, והמשטרה ביקשה לשלוח אותו להסתכלות על מנת לבדוק אם הוא כשיר לעמוד לדין.

פרקליטו של אלגואטי, עו"ד גיל אדלמן, אמר הערב לחדשות 2 כי עוד דרושה חקירה ארוכה לבירור נסיבות האירוע. "נבדוק את הדברים. ככל הנראה יש רקע פסיכיאטרי לאירוע. הוא לא סיפר לי למה עשה את מה שעשה", אמר אדלמן.

במהלך הלילה הובא אלגואטי לזירת הדקירה שם שיחזר את המעשה. הוא סיפר כיצד רצח את אימו בדקירות סכין ואחר כך המשיך משם לבית אחיו כדי לפגוע גם בו. הערב התירה המשטרה לפרסם קטע וידאו קצר משחזור הרצח, בו נראה אלגואטי נלקח על ידי חוקרי המשטרה ומוכנס לניידת. 

האח הפצוע יצא מסכנת חיים

האירוע הקשה החל אמש, זמן קצר לאחר כניסת השבת. הצעיר בן ה-26 יצא על פי החשד לבצע סדרת רציחות, כדי להתנקם בבני משפחתו. תחילה הגיע החשוד לבית אימו שם דקר אותה בכל חלקי גופה. היא נמצאה על ידי צוות מד"א כשהיא חסרת הכרה, שם למרות מאמצי ההחייאה נקבע מותה.

לאחר מכן, על פי החשד, לקח הצעיר את רכב אימו ונסע לבית לבית של אחיו בן ה-38 הנמצא ברחוב סמוך לזירת האירוע. כשהגיע, דקר אותו ופצע אותו קשה. האח מאושפז כעת בבית החולים מאיר בכפר סבא. לאחר שעבר סדרת ניתוחים יצא היום מסכנת חיים ומצבו מוגדר היום בינוני.

חג של אלימות: שלושה נדקרו בנתניה