סופ"ש של אלימות: שלושה נדקרו בנתניה

בנתניה נמצאו אישה ושני גברים שהם סובלים מפצעי דקירות בכל חלקי גופם. השלושה פונו לבית החולים לניאדו שהם במצב קל עד בינוני. המשטרה פרצה לדירה לאחר שהתקבל דיווח - שהופרך אחר כך - על הימצאותו של תינוק במקום

צוות מד"א מצא שלושה פצועים, ארכיון (חדשות 2)

מה שהיה אמור להיות סוף שבוע רגוע ונעים של חג, הפך לאחד מסופי השבוע האלימים בתקופה האחרונה. לאחר שאמש רצח ברעננה, על פי החשד, צעיר את אמו, ובמהלך הלילה נרצח צעיר בנצרת, אמבולנס של מד"א הוזעק לטפל בשלושה בני אדם עם סימני דקירה בכל חלקי גופם בנתניה.

תחילת האירוע בשעה 11:30 בבוקר: צוות מד"א וניידת משטרתית הוקפצו לדירה בנתניה. למשטרה התקבל דיווח כי בדירה נמצא תינוק במצב סכנה. השוטרים לא לקחו סיכון ופרצו בכוח לתוך הדירה.

תוך שניות התברר כי במקום אין תינוק, אך יש שלושה פצועים אחרים: אישה בת 41, ועוד שני גברים בשנות ה-30 לחייהם. השלושה סבלו מדקירות בכל חלקי גופם, ופונו במצב קל עד בינוני לבית החולים לניאדו. השלושה סירבו לספר לחובשים מה בדיוק קרה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בבעל ואשתו ובגבר נוסף שהוא הבעלים של הדירה. המשטרה התקשה מאוד לתקשר עם השלושה שכן הם היו שיכורים לחלוטין.

הרכב רוסס - צעיר נרצח

הלילה התקבל דיווח על חשד לרצח בנצרת לאחר ירי בוצע לעבר רכב בצומת פחורה שבנצרת. כתוצאה מהירי נפגעו שני צעירים. צעיר בן 22 נפצע קשה ופונה לבית החולים האנגלי בעיר, ומאוחר יותר מת הצעיר מפצעיו. צעיר נוסף, בן 22, פונה במצב בינוני לבית החולים האנגלי כשהוא פצוע מחבלות.

מחקירה ראשונית, בראשותו של תנ"צ ניסים לוי מפקד מרחב העמקים, עולה כי שני הצעירים הם תושבי הכפר איכסל. בשעות הלילה התקיימה הערכת מצב בזירה עצמה בהשתתפות כוחות רבים של המשטרה. החקירה הוטלה על הימ"ר המרחבי כאשר ההערכה היא כי הרקע לאירוע - פלילי.

רעננה: צעיר רצח את אמו

מסע טבח בערב החג: צעיר רצח אמש בדקירות סכין את אמו ופצע קשה את אחיו, במסע דקירות בבית האם והאח ברעננה. האם, ד"ר אריאנה מרגוליס, בת 59, נפצעה תחילה אנושות, וצוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם מתה מאוחר יותר מפצעיה. הבן (38) נפצע קשה ופונה אף הוא לבית החולים מאיר.

האירוע החל בסביבות השעה 18:00 הערב. "קריאה בהולה התקבלה במוקד מד"א מרחב ירקון על אישה שנדקרה על ידי הבן שלה ברחוב הגלבוע בעיר", אמר הערב דובר מד"א ירקון, מיקי כפרי, לחדשות 2 באינטרנט. "צוות מד"א שהגיע למקום הבחין באישה בת 59 לחייה עם סימני דקירה על כל חלקי גופה".

בעוד מטפל הצוות באם, התקבלה קריאה נוספת על פצוע קשה, בן 38, ברחוב סמוך. הצוות שהגיע למקום זיהה גבר עם סימני דקירה זהים, בכל חלקי גופו, והעניקו לו טיפול ראשוני בזירת האירוע. לאחר מכן פונה לבית החולים.

המשטרה הצליחה לעצור לאחר זמן קצר את החשוד, בן 26. במהלך חקירתו אמר כי אמו ואחיו התנכלו לו ודרשו ממנו ללכת ולמצוא עבודה. "הם אפילו רצו לשלוח אותי לקאוצ'ר", אמר הצעיר בחקירתו, שנמשכת אל תוך הלילה. גורמי משטרה אומרים כי החשוד משתף עמם פעולה, ובודקים כעת את הרקע הנפשי שלו.