סופ"ש של אלימות: רצח נוסף בנצרת

לאחר הטבח המזעזע ברעננה בו צעיר רצח את אמו ופצע קשות את אחיו, נמשכת האלימות גם לתוך הלילה: צעיר נרצח וצעיר נוסף נפצע באורח בינוני לאחר שאלמונים פתחו בירי לעבר מכונית. המשטרה מעריכה כי הרקע לתקרית הקשה פלילי

רצח נוסף, ארכיון (חדשות 2)

לאחר מסע הטבח שביצע צעיר מרעננה במשפחתו אתמול, האלימות חוזרת להכות הלילה גם בצפון: צעיר נרצח בנצרת, אדם נוסף נפצע בינוני.

ירי בוצע לעבר רכב בצומת פחורה שבנצרת. כתוצאה מהירי נפגעו שני צעירים. צעיר בן 22 נפצע קשה ופונה לבית החולים האנגלי בעיר, ומאוחר יותר מת הצעיר מפצעיו. צעיר נוסף, בן 22, פונה במצב בינוני לבית החולים האנגלי כשהוא פצוע מחבלות.

מחקירה ראשונית, בראשותו של תנ"צ ניסים לוי מפקד מרחב העמקים, עולה כי שני הצעירים הם תושבי הכפר איכסל. בשעות הלילה התקיימה הערכת מצב בזירה עצמה בהשתתפות כוחות רבים של המשטרה. החקירה הוטלה על הימ"ר המרחבי כאשר ההערכה היא כי הרקע לאירוע - פלילי.

הסיבה לרצח: דרשו מצעיר לעבוד

מסע טבח בערב החג: צעיר רצח אמש בדקירות סכין את אמו ופצע קשה את אחיו, במסע דקירות בבית האם והאח ברעננה. האם, ד"ר אריאנה מרגוליס, בת 59, נפצעה תחילה אנושות, וצוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם מתה מאוחר יותר מפצעיה. הבן (38) נפצע קשה ופונה אף הוא לבית החולים מאיר.

האירוע החל בסביבות השעה 18:00 הערב. "קריאה בהולה התקבלה במוקד מד"א מרחב ירקון על אישה שנדקרה על ידי הבן שלה ברחוב הגלבוע בעיר", אמר הערב דובר מד"א ירקון, מיקי כפרי, לחדשות 2 באינטרנט. "צוות מד"א שהגיע למקום הבחין באישה בת 59 לחייה עם סימני דקירה על כל חלקי גופה".

במהלך הטיפול שהוענק לה בשטח, שניות לפני שאיבדה את ההכרה, פנתה מרגוליס ז"ל, רופאה במקצועה, למטפלים בה ובכוחותיה האחרונים אמרה: "הצילו את הבן שלי, הוא הולך לדקור אותו".

"רצו לשלוח אותי לקאוצ'ר"

בעוד מטפל הצוות באם, התקבלה קריאה נוספת על פצוע קשה, בן 38, ברחוב סמוך. הצוות שהגיע למקום זיהה גבר עם סימני דקירה זהים, בכל חלקי גופו, והעניקו לו טיפול ראשוני בזירת האירוע. לאחר מכן פונה לבית החולים.

המשטרה הצליחה לעצור לאחר זמן קצר את החשוד, בן 26. במהלך חקירתו אמר כי אמו ואחיו התנכלו לו ודרשו ממנו ללכת ולמצוא עבודה. "הם אפילו רצו לשלוח אותי לקאוצ'ר", אמר הצעיר בחקירתו, שנמשכת אל תוך הלילה. גורמי משטרה אומרים כי החשוד משתף עמם פעולה, ובודקים כעת את הרקע הנפשי שלו.

באירוע דקירה אחר שאירע אמש, נדקר צעיר בן 17 ברחובות, ונפצע קשה. צוות מד"א שטיפל בו, העביר אותו לבית החולים קפלן בעיר.