ריב בין שתי צעירות הוביל לרצח בדקירות

קטטה פרצה הלילה בין חבורת צעירים במתחם הבילויים ברחוב כורש בעיר. במהלך הקטטה שלף אחד הצעירים חפץ חד ודקר שני צעירים אחרים שנפצעו אנוש וקשה. מאוחר יותר נפטר הצעיר שנפצע אנוש מפצעיו בביה"ח הדסה עין כרם. המשטרה פרסה מחסומים בניסיון לאתר את הדוקרים ועצרה שני חשודים במעורבות ברצח

המשטרה נערכת לקראת מהומות על רקע לאומני בבירה, אולם הקורבנות מגיעים דווקא מהתחום הפלילי: צעיר בשנות ה-20 לחייו נרצח הלילה במתחם הבילויים במרכז העיר ירושלים לאחר שנדקר במהלך קטטה. צעיר אחר נפצע קשה גם הוא מדקירות בקטטה שהתפתחה במקום.

על פי הפרטים המצויים בידי המשטרה, סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר פרצה קטטה פרצה בין קבוצת צעירים שהגיעו לבילוי במועדון "ואן גוך" שברחוב כורש. הקטטה החלה בוויכוח בין שתי צעירות בתוך המועדון. חבריהן של השתיים התייצבו לסייע להן ובמהרה התפתחה קטטה שגלשה לאלימות רצחנית מחוץ למועדון.

לאחר שהצעירים יצאו מהמועדון שלף אחד מהם חפץ חד ודקר שניים אחרים שנכחו במקום. כתוצאה מהדקירות נפצעו השניים אנוש וקשה.

צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו את הצעיר שנפצע אנוש לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, אוולם זמן קצר לאחר שהגיע לבית החולים, נפטר הצעיר מפצעיו. הצעיר השני פונה לבית החולים שערי צדק ומצבו מוסיף להיות קשה.

"עצרנו שני חשודים במעורבות באירוע", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר משטרת ירושלים, סגן ניצב שמוליק בן רובי. "המשטרה פרסה מחסומים בעיר על מנת לאתר את הדוקר וצפויים מעצרים נוספים בהמשך".

אמש: ניסיון חיסול בר"ג

ליאור קוזרי, מנכ"ל חברת המדחנים איי.בי.סי, נפצע אמש באורח קשה לאחר שנורה ברחוב ברמת גן. עדי ראייה שהיו במקום דיווחו על כלי רכב שנראה נמלט מהזירה. צוותי מד"א שהוזנקו לזירת האירוע פינו את הפצוע לבית החולים "שיבא" תל השומר. על פי הערכה ראשונית, מדובר בניסיון חיסול פלילי.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הירי לכיוון מי שמכונה "מלך המדחנים", בוצע בסביבות השעה 22:00. קוזרי נורה ככל הנראה בעת שניסה להחנות את רכבו ברחוב הגילגל ברמת גן, סמוך לבית מגוריו. ברכב ממנו בוצע הירי היו ככל הנראה שני בני אדם, שנמלטו מהמקום והמשטרה פתחה במצוד אחריהם.

כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום האירוע ופתחו בחקירת הירי. בשלב זה ההערכה המסתמנת בקרב החוקרים היא כי מדובר בחיסול חשבונות.