שוב ניסיון חיסול: גבר נפצע קשה מירי בר"ג

פיגוע פלילי בלב העיר: מנכ"ל חברת איי.בי.סי ליאור קוזרי, נורה ברמת גן על ידי אלמונים שנמלטו מהמקום בכלי רכב. הפצוע פונה במצב קשה לבית החולים תל השומר. כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירת הירי לבחון את נסיבות האירוע, אולם על פי הערכה ראשונית - מדובר בניסיון חיסול על רקע פלילי

יממה אלימה במיוחד ברחובות ישראל: ליאור קוזרי, מנכ"ל חברת המדחנים איי.בי.סי, נפצע באורח קשה לאחר שנורה ברחוב ברמת גן. עדי ראייה שהיו במקום דיווחו על כלי רכב שנראה נמלט מהזירה. צוותי מד"א שהוזנקו לזירת האירוע פינו את הפצוע לבית החולים "שיבא" תל השומר. על פי הערכה ראשונית, מדובר בניסיון חיסול פלילי.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הירי לכיוון מי שמכונה "מלך המדחנים", בוצע בסביבות השעה 22:00. קוזרי נורה ככל הנראה בעת שניסה להחנות את רכבו ברחוב הגילגל ברמת גן, סמוך לבית מגוריו. ברכב ממנו בוצע הירי היו ככל הנראה שני בני אדם, שנמלטו מהמקום והמשטרה פתחה במצוד אחריהם.

כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום האירוע ופתחו בחקירת הירי. בשלב זה ההערכה המסתמנת בקרב החוקרים היא כי מדובר בחיסול חשבונות.

מוקדם יותר היום: בן 15 נהרג מירי על אוטובוס

מוקדם יותר היום נורה למוות אמג'ד שהוואנה, תלמיד בן 15 כשלעבר האוטובוס בו נסע נפתח ירי ממקור לא ידוע. צעיר נוסף נפגע קל בירי והוא קיבל טיפול רפואי במקום האירוע.

חמישה קטינים עוכבו לחקירה על ידי המשטרה בחשד למעורבות במקרה. על פי החקירה הראשונית, הרקע לירי הוא סכסוך בין קבוצות תלמידים הלומדים יחדיו בבית הספר.

בהכנת הכתבה השתתפו ברהנו טגניה, דנה סומברג ויוסי זילברמן