חשד: 11 גברים מעורבים באונס אכזרי של בת 40 בכניסה לביתה

גל האלימות נמשך: אישה כבת 40 נאנסה בתחילת השבוע מתחת לדירתה בקריית ים. על פי החשד מדובר באונס קבוצתי בו היו מעורבים יותר מעשרה צעירים, חלקם אף קטינים. שכנים ששמעו את צעקותיה של האישה בליל האונס לא יצאו לעזור, מחשש שיפגעו

חשד לאונס קבוצתי אכזרי בקריית ים: אישה כבת 40 התלוננה בתחילת השבוע במשטרה נגד מספר צעירים, שלטענתה פגשו אותה בקיוסק, עקבו אחריה ואנסו אותה בכניסה לבניין שבו היא מתגוררת.

המשטרה עצרה 11 בני אדם בחשד למעורבות במעשה. רוב החשודים שוחררו עד כה, אך בית המשפט החליט היום להאריך את מעצרם של שניים מהם, קטינים בני 17 שנגדם נאספו ראיות.

מחקירת האירוע במשטרה עולה כי הצעירים תקפו את האישה בקומת הקרקע בבניין מגוריה בשעת לילה מאוחרת. דיירי הבניין שמעו רעש וצעקות, אך לא יצאו החוצה מכיוון שחששו לגורלם.

החשוד המרכזי באונס טרם נלכד

האישה עלתה לישראל ממדינה בדרום אמריקה לפני כחמש שנים. היום היא הגיעה למסדר זיהוי בתחנת המשטרה ומסרה עדות נרחבת יותר בה מסרה את כל פרטי המקרה. לדבריה היא יצאה בשעה מאוחרת לקנות חבילת סיגריות.

כשחזרה לביתה, עקבו אחריה החשודים,, תפסו אותה וגררו אותה לכניסת של המבנה. המשטרה עדיין מחפשת אחר חשוד נוסף שהיה ככל הנראה המעורב המרכזי באירוע ומי שעל פי החשד יזם את המעשה האכזרי.