דירה אחת - 35 אלף כדורי חגיגת

במשטרת תל אביב טופחים לעצמם על השכם, לאחר שהצליחו להרוס לשישה עבריינים את החג. שוטרי מרחב יפתח פשטו על דירה במתחם סמים ידוע בלוד ואיתרו במקום לא פחות מ-35 אלף כדורי חגיגת. צפו בשלל שנתפס

במשטרת ישראל אמנם כבר רגילים לפשיטות ענק על מאורות סמים, אבל גם הוותיקים שבשוטרי מרחב יפתח הודו היום כי כמות חומרים אסורים שנמצאה בדירה אחת ביפו - הם מזמן לא ראו.

במהלך פשיטה במתחם ברחוב רזיאל בעיר החרימו השוטרים לא פחות מ-35 אלף כדורי חגיגת וכשבעה קילוגרם וחצי של חומר מסוג קטינון, המרכיב הפעיל בחגיגת. שישה חשודים, שלושה גברים ושלוש נשים תושבי לוד, חלקם בני משפחה אחת, נעצרו.

"גם אקסטזי נחשב כלא מסוכן"

"הפשיטה התרחשה בעקבות תכונה שזיהינו במתחם", סיפר רפ"ק אלון רז, מפקד היס"מ במרחב יפתח. "התחלנו פעילות אופרטיבית משעות הבוקר עם 14 שוטרים ומספר כלבנים. הסמים נתפסו כאשר הם מוסתרים במספר מקומות במתחם, בין היתר בתוך פסולת בנין, תיק גדול ופח צבע".

במשטרה גאים במיוחד בתוצאות הפעילות, לנוכח כמות הסמים הענקית שהתגלתה. "בפשיטות רגילות נתפסים כאלפיים כדורים" , מספר רפ"ק רז, "ובפשיטות הגדולות יותר, אולי אנחנו מצליחים להחרים מספר כפול של כדורים".

עם זאת, מבקש הקצין להתריע מפני קלות הראש בהתייחסות לסם הפופולרי. "גם כדורי אקסטזי נתפסו בעבר בעיני הציבור כלא מסוכנים אלא כסמי הרזייה בלבד", הוא מסביר. 

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק