בעל רצח את אשתו במהלומות פטיש - בזמן שישנה

אישה כבת 70 נמצאה הבוקר ללא רוח חיים בביתה שברחובות כשעל גופה סימני חבלה. ככל הנראה בין האשה לבעלה פרץ ויכוח על רקע כספי, ולאחר שהאישה הלכה לישון לקח הבעל פטיש וחבט בה למוות. בתום המעשה הלך לישון. הבוקר צלצל הגבר לבנו ואמר לו: רצחתי את אמא. הבעל נעצר והודה. בהמשך היום תבקר המשטרה להאריך את מעצרו

טרגדיה ברחובות: אישה בת 70 נמצאה ללא רוח חיים בדירתה שברחוב גדסי ברחובות. כוחות מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה. על פי החשד, בעלה של האישה, קשיש בן 76,  הכה אותה בראשה בפטיש והרג אותה בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים ערב קודם לכן.

הרצח התרחש בסמוך לחצות אולם רק כעבור חמש שעות התקשר הבעל לבננו וסיפר לו על האירוע. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בני הזוג הסתכסכו על רקע כלכלי, לאחר שהבעל דרש כסף לפיליפינית - והאישה סירבה. 

בתגובה, כך חושדים במשטרה, לקח הלילה הבעל פטיש והכה את אשתו בעוצמה, בזמן שישנה. כשהבחין שהיא נפגעה קשות בראשה, התקשר החשוד לבנו וסיפר לו: "הרגתי את אמא". הבן הזעיק למקום את מד"א ואת המשטרה, שהגיעו למקום ומצאו אותה ללא רוח חיים.

כשהגענו לדירה מצאנו את האישה ללא רוח חיים ובעלה ישב בחדר סמוך", סיפר סנ"צ עופר דגן. "שוחחנו עם החשוד והוא סיפר כי אתמול, לאחר ויכוח בנושא כספי סמוך לחצות, הוא חיכה שאשתו תירדם, נטל פטיש והכה בראשה עד שמצאה את מותה".

שכן: כולם בהלם מהמקרה

עוד עולה מחקירת המשטרה כי בני הזוג מסוכסכים כבר תקופה ארוכה ומזה זמן מה הם ישנים במיטות נפרדות. הבעל הודה בחקירתו במיוחס לו ואמר לשוטרים כי אשתו החזקיקה בכספם המשותף בבית, בין השאר בכספי הפנסייה, וסירבה לתת לו כסף.

"אם היו אומרים לי שכזה דבר יכול לקרות לא הייתי מאמין", סיפר שכן של בני הזוג יאיר אינדי. "מדובר בשני אנשים מאמינים, היינו מתפללים יחד בבית הכנסת כל שבת. ידענו שהוא היה חולה במחלה רעה שלא מחלימים ממנה, אבל כולנו בהם שזה מה שקרה".

תקף גם את השוטרים

האירוע מצטרף לשורה של מקרי אלימות שפוקדים את המדינה בתקופה האחרונה. רק אתמול שוטרי סיור בתחנת דימונה הוזעקו לדירה בעיר כדי לטפל באלימות במשפחה: אישה בת 80 טענה שבעלה, בן גילה, תקף אותה. כאשר הגיעו השוטרים למקום וביקשו לעכב את הבעל לחקירה, החל הבעל להשתולל ולנהוג באלימות כלפי השוטרים.

ההשתוללות הסתיימה בסופו של דבר גם בתקיפה חמושה: הקשיש שלף סכין ודקר את אחד השוטרים במותנו. השוטר פונה במצב קל לבית החולים סורוקה בבאר שבע. סגן מפקד תחנת דימונה, רפ"ק אפי שימן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באירוע אלימות כלפי שוטרים שהוא חריג בשל גילו של החשוד. התגובה המהירה של השוטרים במקום הייתה מצויינת, השוטרים השתלטו עליו והביאו אותו להמשך חקירה בתחנה".

כמו כן, אתמול נחשף תיעוד מזעזע ובו צולמה במצלמת אבטחה חבורת צעירים שללא שום סיבה, תקפו באלימות קשה, צעיר שרק ניסה לעזור לנהג מונית להגיע ליעדו. השניים טענו שהצעיר התעסק עם גיסתו של אחד מהם, איזי טרנוס. אתמול הוגש נגדם כתב אישום.