בן 80 דקר שוטר שהגיע לעצור אותו

שוטרי הסיור שהגיעו לדירה של בני זוג בשנות ה-80 לחייהם כדי לעכב לחקירה בעל בחשד שתקף את אשתו, בוודאי לא דמיינו שיותקפו בצורה כזו: הגבר השתולל בדירה ותקף את השוטרים שהגיעו לעצור אותו, אחד השוטרים נדקר במותנו ופונה במצב קל לבית החולים

תקף בסכין (אילוסטרציה)

במדינת ישראל ישנן לצערנו עשרות קריאות למוקדי המשטרה השונים ברחבי הארץ על אלימות במשפחה. בדרך כלל העניין מסתיים כאשר החשוד מורחק מהבית ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה הקרובה למקום מגוריו. הפרשה הבאה הסתיימה בצורה קצת שונה: בעל הבית הקשיש תקף בסכין את השוטר.

שוטרי הסיור בתחנת דימונה נקראו לגשת לדירה בעיר כדי לטפל בעוד קריאה של אלימות במשפחה: אישה בת 80 טענה שבעלה, גם הוא בשנות ה-80 לחייו, תקף אותה. כאשר הגיעו השוטרים למקום וביקשו לעכב את הבעל לחקירה, החל הבעל להשתולל ולנהוג באלימות כלפי השוטרים.

ההשתוללות הסתיימה בסופו של דבר גם בתקיפה חמושה: הקשיש שלף סכין ודקר את אחד השוטרים במותנו. השוטר פונה במצב קל לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

סגן מפקד תחנת דימונה, רפ"ק אפי שימן, סיפר הערב לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באירוע אלימות כלפי שוטרים שהוא חריג בשל גילו של החשוד. התגובה המהירה של השוטרים במקום הייתה מצויינת, השוטרים השתלטו עליו והביאו אותו להמשך חקירה בתחנה".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק