פציעת הצעירה במועדון "הפורום": נבדק חשד לרשלנות מצד הבעלים

מפקד המחוז הדרומי במשטרה ניצב יורם הלוי הורה לפתוח בחקירה פלילית נגד בית העסק שבו נפצעה בסוף השבוע האחרון הצעירה דורון גנון (19), שמאושפזת במצב קשה בבית החולים סורוקה לאחר שצעיר אחר נפל עליה במהלך הבילוי

דורון גנון (פייסבוק)

ימים ספורים אחרי שדורון גנון, בת 19, נפצעה קשה במועדון "הפורום" שבבאר שבע לאחר שצעיר אחר נפל עליה במהלך הבילוי - הורה מפקד המחוז הדרומי במשטרה ניצב יורם הלוי לבדוק חשד לרשלנות מצד בית העסק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי המשטרה, "צוות הבדיקה שהוקם החל כבר בעבודתו ואסף ממצאים. צבר האירועים האחרונים במועדון מחייב בדיקה מעמיקה וכוללת של כלל ההיבטים, בשל כך חברים בצוות החקירה הגורמים הבכירים ביותר של המחוז". בתוך כך, הודיע אמש (שני) בית החולים סורוקה שבעיר, שם מאושפזת הצעירה, כי היא מורדמת ומונשמת ביחידה לטיפול נמרץ.

"הפורום" (חדשות 2)

יהודה, אביה של דורון, סיפר לחדשות 2 Online: "היא הייתה במועדון עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא. הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללו או קפצו ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים".

גנון נפגעה בצווארה לאחר שמסיבה שאינה ברורה אדם שרקד במפלס מעליה נפל ופגע בראשה. אחד מבעלי המועדון, יוסי שוורץ, שיחזר בשיחה עם חדשות 2 Online את האירוע וסיפר על המאמצים לאתר את הצעיר הפוגע.

"התקשרו אלי מהמועדון כשזה קרה בשתיים וחצי לפנות בוקר", מספר יהודה על מאורעות הלילה הקשים. "הגעתי מיד לבית החולים, היא נותחה במשך שבע שעות וחצי. אנחנו לא יודעים אם מישהו עצר את אלה שנפלו עליה. החברות שלה לא נפגעו. כל המשפחה עכשיו בסורוקה, היא מונשמת, יש לה כריש דם שנמצא באזור שחוששים שהוא יכול להגיע למוח, והם לא רצו לגרום לדימום. הם מנסים לעשות הכל כדי שלא יהיה לה אירוע מוחי".

"זה אזור שיש בו מפלסים שההפרש ביניהם הוא 50 סנטימטרים - בערך כמו שתי מדרגות רגילות, כמו במשחקי כדורגל או במופעים בקיסריה", סיפר שוורץ. "הוא הלך על המפלס מעליה והיא ישבה במפלס שמתחתיו כשבעצם הראש שלה בלט בגובה הרגליים שלו. כשהוא מעד, הוא פגע לה בצוואר".

נפצעה קשה. גנון (פייסבוק)

"הבחור לא נפצע, הוא המשיך כאילו כלום"

נכון לעכשיו זהותו של הבחור הפוגע אינה ידועה ולפי עדות ראייה, לאחר שנפל על גנון, הוא המשיך בדרכו מבלי לשים לב. "הבחור לא נפצע, הוא המשיך כאילו כלום", אמר שוורץ. "הנפילה שלו הייתה רכה כי הוא נפל עליה". לדבריו, נעשים כעת מאמצים לאיתורו, וחקירה בעניין נפתחה בתחנת באר שבע.

שוורץ הביע צער על האירוע העצוב וציין לשבח את צוות מד"א שלדבריו טיפל בצעירה תוך מספר שניות. "נציג שלנו דיבר עם אחיה ואני שלחתי הודעה להוריה של הצעירה", סיפר. "אני מאחל לה שתרגיש טוב - זו תאונה מצערת".

מקבוצת ה"פורום" נמסר בתגובה כי הם מברכים על כל בדיקה שמטרתה לשפוך אור על נסיבות פציעתה של דורון ומשתפת פעולה באופן מלא עם המשטרה. "קבוצת הפורום מתפללת לשלומה ומאחלת לה בריאות והחלמה מהירה. לצד זאת נדחית בתוקף כל טענה אשר יש בה להטיל דופי בהתנהלות ה"פורום" בליל האירוע, בפרט בכל הנוגע לטענה כי במועדון נכחו אנשים מעבר לכמות שהותרה בחוק".