חשד: בן 14 שנאנס תקף מינית ילד בן 6

אמו של בן ה-6 פתחה את דלת החדר והזדעזה לראות את הנער מבצע מעשה מגונה בבנה. במשטרה מכירים היטב את הנער שנאנס בעבר ע"י הפדופילים האחים קורידו, וכבר תקף מינית ילד אחר

מעשה סדום בילד. אילוסטרציה (רויטרס)

הקורבן מכה שנית: נער בן 14 מחיפה חשוד שביצע בביתו מעשה סדום בילד בן שש וחצי. אותו הנער, שנעצר בשבוע שעבר, נאנס בעבר על ידי האחים הפדופילים קורידו, וגם נחשד בביצוע מעשה סדום בילד אחר.

בסוף החודש שעבר ביקרו בן השש וחצי, אחותו בת התשע ואמו בבית משפחתו של הנער. בשלב מסוים, סיפרה האם במשטרה, היא נכנסה לחדרו של הנער. היא נחרדה כשראתה מול עיניה כיצד הנער מבצע בבנה, על פי החשד, מעשה מגונה.

משחק מחשב מסוכן

לאחר שהאם התלוננה במשטרה, נחקר בנה על ידי חוקרת ילדים ואישר את הפרטים שסיפרה אמו. במקביל, נעצר הנער החשוד ומעצרו הוארך ביומיים, במהלכם הוא נחקר והראיות נגדו אומתו על ידי מחלק הנוער של משטרת חיפה.

הנער אמנם רק בן 14, אך מוכר למשטרה משני צידי המתרס של עבירות המין. לפני מספר חודשים הוא שימש כעד מרכזי בחקירתם של האחים קורידו, עברייני פדופילה סדרתיים. במשטרה חשדו כי האחים הזמינו אותו לביתם כדי לשחק במחשב, ואז תקפו אותו מינית. בתום החקירה לא הצליחה המשטרה להוכיח את החשדות.

מספר חודשים לאחר מכן, במהלך חודש יולי האחרון, נעצר הנער בחשד לתקיפה מינית של שני ילדים בני שבע ושמונה, לאחר שאחותו של אחד מהנתקפים התלוננה במשטרה. לאחר פתיחת ההליך המשפטי שוחרר הנער מחוסר ראיות.

אתמול ניתנה הצהרת תובע בתיק שמצביעה על כתב אישום מתקרב, ומעצרו של הנער הוארך בשלושה ימים נוספים, שבסופם יוגש כתב האישום נגדו.

הזריקות שאמורות לדכא את היצר המיני

האחים הפדופילים שלומי ואורן קורידו ריצו בעבר מאסר בכלא בעקבות שורה של עבירות מין שביצעו בקטינים. השניים הם פדופילים מוכרים ומסוכנים שהחלו לעבור טיפול כימי לסירוס.

לפני מספר חודשים, החלו האחים לקבל הזריקה שאמורה לדכא את היצר המיני שלהם. מדובר בהליך רפואי ארוך טווח שיכול להראות תוצאות רק לאחר שנים.

האחים עצמם חתמו על מסמך לפיו הם מבינים את התהליך ומודעים להשפעות הלוואי שלו. בין היתר הוסבר להם כי הם עלולים לסבול מהפרעות הורמנליות הכוללות הגדלת חזה, אובדן וצמיחת שיער.

תיעוד: האחים קורידו משתוללים בבית המשפט

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק