הפורצת, בעלת הבית ותיק האיפור שביניהן

תושבת אשדוד נכנסה לביתה של תושבת ת"א ושלפה משם תיק איפור. היא לא שמה לב שבעלת הבית מבחינה בה. כשבעלת הבית רדפה אחריה החל מאבק על התיק שנגמר דווקא בשרשרת גנובה

הקרב על האיפור. אילוסטרציה (AP)

זה אולי נשמע כמו התחלה של בדיחה שוביניסטית, אך הסיפור הבא אמיתי לחלוטין: סמוך לשעה 12 בצהריים היום פרצה אישה, בת 36 מאשדוד, לבית ברחוב אגרא בתל אביב. לאחר סיור קצר בבית מצאה הפורצת תיק איפור, שדווקא אותו היא החליטה לנכס לעצמה, ולהימלט מהמקום.

לרוע מזלה, בעלת הבית, בת 55, שהתה בבית בזמן הפריצה, והחלה לרדוף אחרי הפורצת שניסתה להימלט. לאחר מספר רגעים שבמהלכם המרדף עבר לרחוב, הצליחה בעלת הבית לתפוס את הפורצת ולחטוף ממנה בחזרה את תיק האיפור.

הפורצת, שהייתה נחושה לצאת מיום העבודה הזה עם שלל בידיה, משכה את תיק האיפור בחזרה, ובאותו הרגע החל מאבק פיזי בין שתי הנשים. במהלך המאבק, בהיסח הדעת של בעלת הבית, החליטה הפורצת לוותר על תיק האיפור וללכת על שלל יותר אטרקטיבי: היא עזבה את תיק האיפור ותלשה מצווארה של בעלת הבית את השרשרת שענדה.

לאחר תלישת השרשרת החליטה בעלת הבית לוותר על המשך המאבק הפיזי – ופנתה ישר למשטרה. השוטרים שהגיעו למקום הסיעו את המתלוננת בניידת בעיר, עד שזו זיהתה את הפורצת הנוצצת עומדת ברחוב, ועצרו אותה.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק