5 עבירות בטנדר אחד

אזרח תאילנדי נצפה כשהוא חוצה פס הפרדה רצוף בזמן שהוא נוהג ללא רישיון וללא אשרת שהייה בטנדר גנוב. אבל זה לא הכול: השוטרים שעצרו אותו הופתעו לגלות שמשהו מסריח באוטו - תרתי משמע: בתוך הטנדר נמצאו עשרות ק"ג של דגי קרפיון גנובים. שלל העבירות של האיש, שלא ממש שמע על המילה "חוק", הובילו כמובן למעצרו

הקרפיונים לא הבינו על מה המהומה. אילסטרציה (חדשות 2)

כמה עבירות נכנסות בטנדר אחד? היום התברר כי הרבה מאוד. שוטרי משטרת התנועה שעצרו הצהריים נהג שביצע עבירת תנועה הריחו משהו מסריח - תרתי משמע. האיש, שוהה בלתי חוקי, נהג ללא רישיון נהיגה, בטנדר גנוב, ואם זה לא מספיק אז בתוך הטנדר היו עשרות קילוגרמים של דגים גנובים.

נהג שעקף בקו הפרדה רצוף עורר את חשדם של שוטרי אגף התנועה באזור עירון שבצפון. השוטרים הורו לנהג לעצור, אך הוא סירב וניסה להימלט מניידת המשטרה.

אחרי מרדף קצר הצליחו השוטרים לעצור את הנהג הנמלט, וכשעצרו אותו גילו כי מדובר באזרח מתאילנד, שנמצא בארץ כבר כמה שנים ללא אשרת שהייה. בנוסף, האיש נהג ללא רישיון נהיגה, בטנדר אותו גנב, ככל הנראה, כמה שעות לפני כן.

רק הקרפיונים לא הבינו על מה המהומה

השוטרים ההמומים חשבו שבכך תמו העבירות שיכול לבצע אדם אחד, אך אז הם גילו כי בתוך טנדר היו עשרות קילוגרמים של דגים, אותם גנב כנראה האיש מאחת הבריכות באזור והעמיס על המכונית.

"רק הקרפיונים הגנובים לא הבינו על מה המהומה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט יגאל הבשור, דובר אגף התנועה של המשטרה. שלל העבירות סיימו, כמובן, את נסיעתו של העבריין הלא זהיר בבית המעצר בתחנת עירון.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק