חשד: ניסיון רצח והתאבדות בירושלים

גל האלימות נמשך: גבר ירה בגרושתו ואז בעצמו בשכונת פסגת זאב בירושלים. שני המעורבים נפצעו במצב קשה, ופונו לבית החולים הדסה עין כרם. שלושת ילדיהם הגיעו המומים לזירת האירוע ותוחקרו על ידי השוטרים. המשטרה פתחה בחקירת המקרה

ניסיון רצח בירושלים, ארכיון (חדשות 2)

גל האלימות נמשך: גבר ירה בגרושתו בשנות ה-30 לחייה, פצע אותה קשה ואחר כך ירה בעצמו בשכונת פסגת זאב בירושלים. הפצועה שסובלת מפגיעות צוואר, קיבלה טיפול רפואי במקום ופונתה לבית החולים הדסה עין כרם.

החשוד בירי, בן 40 תושב העיר, נפצע גם הוא במצב קשה. דובר מד"א ירושלים דני רוטנברג אמר לחדשות 2 באינטרנט כי צוות מד"א העניק לו טיפול רפואי בזירה. מצבו של החשוד בירי יוצב הוא הועבר גם כן לבית החולים.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הגבר הגיע בשעות הבוקר לבית גרושתו וביקש משלושת ילדיהם המשותפים לעזוב את הבית. מעט אחר כך פרץ ויכוח בין השניים בעקבותיו שלף הגבר אקדח שהחזיק כחוק ירה על פי החשד בגרושתו ואחר כך בעצמו.

האישה הצליחה להימלט מהדירה ולהזעיק עזרה. עובדי תברואה של העירייה שהגיעו למקום סיפרו כי הם העניקו לפצועה טיפול עד להגעת הצוות הרפואי.

אחד הילדים של בני הזוג סיפר לחוקרים: "ראיתי שלאמא יש חור בצוואר". שלושת הילדים הגיעו לדירה לאחר המקרה ונלקחו לתשאול על ידי חוקרי המשטרה. השוטרים ממשיכים לחקור את הנסיבות המלאות שהביאו למקרה.