אלמוני ירוי ועירום נמצא מוטל סמוך ליישוב בצפון

גל האלימות נמשך: גבר בשנות ה-50 לחייו נמצא מוטל כשהוא עירום ובמצב קשה סמוך ליישוב בצפון. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הגבר נורה בראשו והוא סובל מדימום כבד. המשטרה פתחה בחקירת המקרה ובניסיונות לברר את זהותו של הפצוע

התעלומה שמסעירה את הצפון. ארכיון (חדשות 2)

תעלומה בצפון: גבר אלמוני בשנות ה-50 לחייו נמצא ירוי הערב סמוך ליישוב מצפה גדות כשהוא עירום כביום היוולדו, ללא כל סימן מזהה. הוא פונה לבית החולים "זיו" בצפת במצב קשה.

בתחנת משטרת הגולן דיווחו כי הוא אותר שוכב בחורשה כשהכרתו מעורפלת, ועל גופו סימני ירי וחבלות. "התחלנו לחקור את האירוע, אך כעת אין כל הערכה לגבי נסיבות המקרה או לחשודים בירי", הוסיפו במשטרה.

הפצוע הועבר ישירות לבית החולים "זיו" בצפת לקבלת טיפול רפואי ראשוני. בבדיקת סי.טי שנערכה לו התגלה קליע במוחו, מה שהוביל לדימום כבד. מאוחר יותר הועבר האלמוני לבית החולים רמב"ם בחיפה להמשך טיפולו.

גל האלימות נמשך

רק לפני שבוע נרצחה בדם קר לאה דרנקין בת 15 מאשקלון. החשוד במעשה הוא ניקולאי דורושב, צעיר בן 26 שהודה כי הכיר את דרנקין במסיבת אלכוהול שנערכה בחניון בעיר.

מחקירת המקרה עולה כי דורושב הציע להסיע את הנערה בחזרה לביתה בתום המסיבה. לאחר שנכנסה לרכבו הוא נסע לחולות ניצנים, שם על פי החשד אנס אותה וחנק אותה למוות בזמן שניסתה להתנגד.