ת"א: מרדף סוסים לילי אחר פורץ מכוניות

פרשי המשטרה פתחו במרדף לילי אחר פורץ למכוניות בדרום ת"א. למרות שהחשוד קפץ מעל חומה אותה לא הצליחו הסוסים לעבור, הצליחו הפרשים המיומנים לתפוס בסופו של דבר את החשוד. מתברר כי רק לפני חודש אירע אותו תרחיש בדיוק, עם אותו החשוד. אולי הפעם הוא ילמד לקח

מרדף ברחובות ת"א (חדשות2)

מי שבילה הלילה ברחובות דרום תל אביב יכול היה לחשוב שהוא הוזה, אולי בהשפעת האלכוהול, כאשר לנגד עיניו דהרה חבורת פרשי סוסים במרדף מטורף אחר גבר שנמלט במהירות. אם נתקלתם במחזה המוזר הזה כדאי שתדעו: מדובר היה במרדף משטרתי "ארבע על ארבע" אחר פורץ מיומן לכלי רכב.

סמוך לשעה שתיים לפנות בוקר, הבחין צוות פרשים של משטרת ישראל בחשוד הפורץ למכוניות ברחוב דוד חכמי בדרום תל אביב. כשביקשו הפרשים מהחשוד לעצור הוא סירב - והחל להימלט מהמקום.

הפרשים, שמצויידים בסוסים מיומנים, פתחו במרדף אחר החשוד האמיץ, אבל, הגיעו למכשול שאפילו הסוסים האתלטים לא הצליחו לעבור - חומה מעליה קפץ החשוד ונעלם. הפרשים הנחושים לא איבדו את התקווה וביצעו איגוף מסביב לכביש. לבסוף הם הצליחו לאתר ולעצור את החשוד ברחוב ריב"ל.

במקום בו נתפס לראשונה החשוד, נותרו שבעה כלי רכב פרוצים וכלי פריצה. החשוד, בן 28, תושב טייבה כנראה לא לומד לקח. מהמשטרה נמסר כי רק לפני כחודש הוא נתפס כשהוא פורץ לכלי רכב, גם אז, על-ידי פרשים רכובים על סוסים - אולי עכשיו, לא תהיה פעם נוספת.

במקביל, הוזעקה המשטרה לרמת גן, שם  נוקבו צמיגיהם של לא פחות מ-14 כלי רכב. השוטרים שהגיעו למקום, באזור צומת הרחובות אבא הלל ורוקח, לא איתרו חשודים במעשה. הסיבה לניקוב הצמיגים התמוה איננה ברורה והמשטרה פתחה בחקירת האירוע.