טרקטור נחת על גג של בית

קשה לתאר את הבהלה שאחזה בתושבי מג'דל שמס למשמע קול נפילת הטרקטור. השוטרים שהגיעו למקום גילו שהנהג הוא נער בן 15 שהתהפך עם הטרקטור מגובה של 8 מטרים ונחת היישר על הגג. כתוצאה מהתאונה נפצע הנער קשה, אך למרבה המזל איש מדיירי הבית לא נפגע

נחיתה קשה. הטרקטור, היום (משטרת ישראל)

תושבי מגד'ל שמס התעוררו הבוקר לקול רעש גדול. תושבי היישוב הצפוני חששו שמדובר במתקפת רקטות לאחר ששמעו קול נפילה גדול, אך כשהביטו החוצה מהחלון גילו לתדהמתם שמדובר בטרקטור שנחת על גג בית ביישוב.

למרבה המזל, איש מדיירי הבית לא נפגע באירוע, אולם נהג הטרקטור נפצע קשה. בוחני אגף התנועה התפלאו לגלות שמדובר בנער בן 15 שהחליט לקחת את הטרקטור השייך להוריו לנסיעה ביישוב ההררי.

כשהגיע לצלע ההר, איבד הנהג הצעיר את השליטה והתהפך איתו לתהום בעומק של שמונה מטרים. בסופו של דבר נחת הנער עם הטרקטור על גג של בית ביישוב. צוות רפואי מקומי העביר את הנער לבית החולים זיו בצפת, אך בהמשך החמיר מצבו הרפואי והוא הועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב קשה.

"בוחני התנועה בודקים כיצד קרה מצב שנער ללא רישיון נוסע על כלי גדול כזה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד איתן רז, קצין אגף התנועה של משטרת הגליל. "מלבד העובדה שהוא עצמו לא מורשה נהיגה, גילינו שגם הטרקטור נוסע ללא טסט".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק