החשוד הודה: רצחתי הנערה בחניקה

גופתה של לאה טרנקין, נערה בת 15 מאשקלון, נמצאה אמש על ידי שוטרים באזור ניצנים, כשעליה סימני אלימות קשים. המשטרה עצרה חשוד במעשה, צעיר בן 26 שהודה ברצח והוביל את השוטרים לגופה. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר

גל האלימות שפוקד בחודשים האחרונים את מדינת ישראל נמשך: נערה כבת 15 מאשקלון נרצחה באכזריות. המשטרה עצרה חשוד במעשה, צעיר כבן 26 שהכיר את הנערה, הודה במעשה והוביל את השוטרים אל הגופה.

הבוקר הותר לפרסום שמה של הנרצחת, לאה טרנקין מאשקלון, אשר על פי החשד הכירה את החשוד ברצח במהלך מסיבה כמה ימים קודם לכן. על פי עדויות שגבתה המשטרה, בין השניים התפתח ויכוח מסיבה לא ברורה. על פי אחד החשדות, הצעיר ניסה לקיים עם הנערה מגע מיני, וכשהתנגדה לו, החשוד סתם את פיה וכך חנק אותה למוות.

מיד לאחר מכן הוא לקח אותה לחוף הים, ושם קבר את גופתה סמוך לגבעה 69 בחולות ניצנים. הוריה של הנערה הבחינו שהיא לא שבה הביתה מהבילוי ופנו למשטרה שהחלה מיד בחיפושים. בתום עבודת חקירה מאומצת, שכללה איכון פלאפונים וסריקות באמצעות מסוק, נמצאה גופתה של הנערה.

"המראה היה קשה מאוד"

"קיבלנו קריאה על גופה בחוף ניצנים", תיאר מושון וקנין, סגן מנהל מד"א במחוז הדרום, שהגיע לזירה. "כשהגענו למקום מצאנו את הנערה ללא סימני חיים עם סימני אלימות רבים, המראה היה קשה מאוד".

הבוקר תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד. מפקד מחוז דרום, ניצב יוחנן דנינו, הטיל את חקירת המוות על ימ"ר לכיש, והורה לחוקרים לרכז את מירב המאמצים בטיפול בפרשה. צו איסור פרסום גורף הוטל על פרטי הפרשה.

 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק