המצלמות חשפו: גנבת הציורים של עליזה אולמרט

במרכז הרפואי שיבא בתל השומר לא הבינו לאן נעלמות התמונות יקרות הערך של עליזה אולמרט, שנתלו ברחבי בית החולים. מדובר בתמונות יקרות מאד בשווי עשרות אלפי שקלים שלא ניתן לקחת בהיחבא. קב"ט ביה"ח הוציא את מצלמות האבטחה וגילה: מטפלת סיעודית מורידה את התמונות ולוקחת אותן החוצה. התיעוד המלא הערב בתכנית "שש"

מצלמות האבטחה פתרו את תעלומת היעלמותם של הציורים של עליזה אולמרט: הנהלת בית החולים "שיבא" בתל השומר גילתה לאחרונה כי תמונות גדולות שנתרמו לבית החולים על ידי אשת ראש הממשלה לשעבר עליזה אולמרט, נעלמו במסתוריות מהקירות. מדובר בתמונות יקרות וגדולות מאוד, ולכן התקשו בבית החולים להאמין שמישהו גנב אותן באין מפריע.

קצין הביטחון של בית החולים, אלי מיטרני, החליט לבדוק את מצלמות האבטחה הסמויות המפוזרות בבית החולים. מיטרני ראה בבירור אישה שהולכת במסדרונות בית החולים ומורידה בלי בושה את התמונות מהקיר. לאחר מכן, היא נראית מחזיקה את התמונה ביד ויוצאת מהמקום. המצלמות קלטו את האישה במספר הזדמנויות - ודיווחו למשטרה.

על פי החשד, האישה שגנבה את התמונות היא אישה בת 54, תושבת גבעתיים שמועסקת כמטפלת של קשישה המאושפזת בבית החולים. האישה אותרה לאחר שתמונתה הופצה בכל מחלקות בית החולים. בשלב מסוים, אחות באחת המחלקות, זיהתה את החשודה. שוטרים שהגיעו לבית מצאו שם את התמונות של אולמרט - והיא נעצרה.

שלושת התמונות שנגנבו, הוחזרו אחר כבוד לבית החולים, שם הן ייתלו בחזרה על הקירות. אז אם אתם חפצים ביצירת אמנות שלא שייכת לכם, קחו בחשבון, שמצלמות יכולות להיות בכל מקום.

התיעוד המלא - הערב בתכנית "שש" עם סיון רהב-מאיר